میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit

درباره میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit بیشتر بدانید ...

محصولات

میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit

Migraine 10,000 volts, ohms tester, Fluke Fluke 1555 / Kit

میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit

میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit جهت تست عایق کابل و نیز تست ولتاژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد.امکان تعیین ولتاژ مورد نیاز از ۵۰ ولت تا ۲۰ کیلو ولت ، مقاومت ۵۰ ترا اهم ، امکان زمان بندی برای تعیین زمان مورد نیاز تست ،امکان زمان بندی ترکیبی برای تعیین دو نوع ولتاژ متفاوت در دو زمان پیوسته برای تست های پیشرفته ، دارای خروجی DC و همچنین اتصال به کامپیوتر امکاناتی است که در این دستگاه ها گنجانده شده است.در برخی مدل ها نیز امکان ذخیره اطلاعات به صورت دیتالاگر نیز برای ثبت میزان ولتاژ اعمالی و تغییرات مقاومت کابل در زمان های مختلف نیز وجود دارد. این محصول ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این محصول را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 3949
آخرین بروزرسانی : ۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۶ ق.ظ

  میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ، فلوک Fluke 1555/Kit

  میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ،فلوک Fluke 1555/Kit جهت تست عایق کابل و نیز تست ولتاژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد.امکان تعیین ولتاژ مورد نیاز از 50 ولت تا 20 کیلو ولت ، مقاومت 50 ترا اهم ، امکان زمان بندی برای تعیین زمان مورد نیاز تست ،امکان زمان بندی ترکیبی برای تعیین دو نوع ولتاژ متفاوت در دو زمان پیوسته برای تست های پیشرفته ، دارای خروجی DC و همچنین اتصال به کامپیوتر امکاناتی است که در این دستگاه ها گنجانده شده است.در برخی مدل ها نیز امکان ذخیره اطلاعات به صورت دیتالاگر نیز برای ثبت میزان ولتاژ اعمالی و تغییرات مقاومت کابل در زمان های مختلف نیز وجود دارد. این محصول ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این محصول را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

  مشخصات فنی دستگاه میگر ۱۰۰۰۰ ولت ،تستر اهم ، فلوک Fluke 1555/Kit:

  • قابلیت تزریق ولتاژ تا ۱۰۰۰۰ ولت
  • رنج مقاومت : ۱۰ GΩ به ۲ TΩ ۲۰ ٪
  • نرخ شارژ برای بار خازنی ۵ ثانیه در هر μF
  • میزان تخلیه برای بار خازنی ۱٫۵ S / μF

  از سایر مزایای این دستگاه

      نشت محدوده اندازه گیری جریان : ۱ سدیم ۲ میلی آمپر دقت: ± ( ۵ ٪ + ۲ NA)
  محدوده اندازه گیری خازن : ۰٫۰۱ UF به ۱۵٫۰۰ μF دقت: ± ( ۱۵ ٪ RDG + 0.03 μF
  محفظه آب بندی IP40
  دارای گارانتی
  ساخت آمریکا

  را میتوان نام برد که شرکت  تجهیزات تخصصی سپهران(سیانکو)دیتا شیت محصول را جهت راهنمایی بیشتر در اختیار مشتریان قرار میدهد