پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7 CPU312

درباره پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7 CPU312 بیشتر بدانید ...

محصولات

پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7 CPU312

پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7 CPU312

PLC SIEMENS SIMATIC S7 CPU312

پی ال سی PLC  کمپانی زیمنس مدل  SIMATIC S7-300 CPU 315-2 DP Siemens یکی از کنترل کنندهای منطقی و قابل برنامه ریزی کمپانی  معروف زیمنس از خانواده S7-300 است  که قابلیت کنترل تجهیزات مکانیکی کارخانه جات و صنایع را به کمک برنامه های منطقی و از پیش طراحی شده برای شما فراهم می کند. PLC S7-300 با بهره گیری از پردازنده های فوق سریع خود اتصال آسان و منطقی بین CPU ، کنتاکتور ها ، رله ها و دیگر تجهیزات موجود در تابلوی برق صنعتی و در نهایت دستگاه شما را به وسیله ترمینال های ورودی و خروجی خود فراهم می کند همچنین پی ال سی ها قادرند از طریق پورت های ارتباطی خود با دیگر تجهیزات تعامل کنند تا کنترل دقیق تری بر تجهیزات و محیط کاری حاکم شود.

برند : SIEMENS / Gemany
کد محصول : 21207
آخرین بروزرسانی : 11 می 2019 در 12:55 ب.ظ

  پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7-300 CPU 312

  پی ال سی PLC  کمپانی زیمنس مدل  SIMATIC S7-300 CPU 315-2 DP Siemens یکی از کنترل کنندهای منطقی و قابل برنامه ریزی کمپانی  معروف زیمنس از خانواده S7-300 است  که قابلیت کنترل تجهیزات مکانیکی کارخانه جات و صنایع را به کمک برنامه های منطقی و از پیش طراحی شده برای شما فراهم می کند. PLC S7-300 با بهره گیری از پردازنده های فوق سریع خود اتصال آسان و منطقی بین CPU ، کنتاکتور ها ، رله ها و دیگر تجهیزات موجود در تابلوی برق صنعتی و در نهایت دستگاه شما را به وسیله ترمینال های ورودی و خروجی خود فراهم می کند همچنین پی ال سی ها قادرند از طریق پورت های ارتباطی خود با دیگر تجهیزات تعامل کنند تا کنترل دقیق تری بر تجهیزات و محیط کاری حاکم شود.  پی ال سی ها دیگر تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی  و ابزار دقیق با بهره گیری از بهترین قطعات در ساخت به پشتوانه برند معتبر company siemens در گروه فنی و مهندسی سیانکو همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه می شوند.

  ویژگی های فنی  پی ال سی زیمنس مدل SIMATIC S7-300 CPU 312

  CPU  استفاده شده در این مدل از ابتدایی ترین CPU  برای ورود به سیستم اتوماسیون کاملا یکپارچه (TIA)  می باشد که برای کاربرد های کوچک که نیازبه عملکرد پردازشی متوسط دارند و برای بهره برداری از این مدل CPU ، میکرو مموری کارت (MMC) سیماتیک مورد نیاز است .

  CPU 312، کوچکترین CPU S7-300 این CPU  برای کاربرد های ساده که در آن به هر نحوی از مزایای سیستم یکپارچه سازی اتوماسیون TIA مانند ارتباطات یکپارچه، مدیریت داده ها و عیب یابی سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. توانایی شبکه سازی با استفاده از پورت MPI در CPU ، حالت استاندارد از برنامه، با این حال عملیات خارج از شبکه است. در ورودی و خروجی های I / O  معمولا به یک پیکربندی متمرکز متصل می شود.

  طراحی

  • ریز پردازنده
   ریزپردازنده بکار رفته در این مدل هر دستور عمل باینری را در زمان 100 نانو ثانیه پردازش می کند
  • حافظه گسترده
   رم پر سرعت 32 کیلو بایتی ( دارای ظرفیتی حدودا برابر با 10 هزار دستور تالعمل ) فضای کافی برای اجرای ، اجزای برنامه کاربری را در اختیار کار فراهم می کند .
   میکرو کارت های حافظه سیماتیک (حداکثر 8 مگابایت) به عنوان حافظه بار برای این برنامه همچنین اجازه می دهد پروژه در CPU ذخیره شود (همراه با نمادها و نظرات).
  • قابلیت انعطاف پذیری تا حداکثر 8 ماژول (پیکربندی 1 لایه)
  • رابط چند نقطه ای MPI یکپارچه می تواند تا 6 اتصال همزمان به S7-300 / 400 یا دستگاه برنامه نویسی، PC، OP را ایجاد کند. یکی از این اتصالات همیشه برای PG و یکی دیگر برای OP استفاده می شود. MPI می تواند یک شبکه ساده با حداکثر 16 پردازنده را از طریق “ارتباطات داده های جهانی” تنظیم کند.

  مواردی که در توابع این مدل از PLC به کارر گرفته شده است که شامل

  حفاظت از رمز عبور، یک مفهوم رمز عبور برنامه کاربر را از دسترسی غیر مجاز محافظت می کند.

  و همینطور رمزگذاری بلوک که توابع (FCs) و بلوک های عملکرد (FBs) می توانند در قالب پردازش شده در فرم رمزگذاری شده با استفاده از S7-Block Privacy برای محافظت از دانش نرم افزار ذخیره شوند.

  تشخیص عیب یابی توسط حافظه بافر ( buffer)

  آخرین رویداد 500 خطا و وقفه در یک بافر برای اهداف تشخیصی ذخیره می شود، که 100 مورد آن به صورت بی وقفه ذخیره می شوند.

  نسخه پشتیبان تهیه پشتیبان بدون مراقبت؛

  داده های پایدار به صورت خودکار از CPU پشتیبانی می شود در صورتی که ولتاژ قطع شود و پس از اتصال مجدد ولتاژ بدون تغییر برنامه قابلیت اجرا را دارا می باشد .

  خصوصیات قابل تنظیم

  پیکربندی S7 و همچنین خواص و پاسخ CPU ها می تواند با استفاده از STEP 7 پارامتر شود:

  نمایش و اطلاعات توابع

  • نشانگر وضعیت و خطا؛

  LED ها نشان می دهد به عنوان مثال سخت افزار، برنامه نویسی، زمان و یا خطاهای I / O، و همچنین حالت های عامل مانند RUN، STOP و راه اندازی.

  • توابع تست؛

  PG برای نشان دادن حالت سیگنال در هنگام اجرای برنامه استفاده می شود، برای تغییر متغیرهای فرایند به طور مستقل از برنامه کاربر و خروجی محتویات حافظه .

   

  مشخصات عمومی محصول SIMATIC S7-300، CPU 312
  منبع تغذیه 24 ولت DC
  جریان 650میلی آمپر
  حافظه کاری 32 کیلوبایت
  Ram 32  کیلو بایت
  تعداد ورودی دیجیتال 256
  تعداد ورودی آنالوگ 64
  تعداد خروجی دیجیتال 256
  تعداد خروجی آنالوگ    64
  زمان پردازش پردازنده
  برای عملیات بیت،       0.1میکرو ثانیه
  برای عملیات بیتی،    0.24 میکرو ثانیه
  برای عملیات کلمه،      0.24میکروثانیه
  برای ارقام نقطه ثابت،       0.32   میکروثانیه
  برای حساب حسابی شناور،     1.1   میکروثانیه
  ابعاد عرض 40 میلی متر
  ارتفاع 125 میلیمتر
  عمق 130 میلیمتر
  وزنه وزن تقریبی 270 گرم؛ کارت حافظه 16 گرم

   

   

PH متر ، اسید سنج | ابزار دقیق | تجهیزات آزمایشگاهی | ترمومتر لیزری | دوربین حرارتی | دیتالاگر دما و ترموگراف | رطوبت سنج | ضخامت سنج رنگ و فلز | فلومتر، بادسنج | مولتی متر