دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735

درباره دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735 بیشتر بدانید ...

محصولات

دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735

Reference Thermometer TESTO 735 multi-channel model

دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735

دماسنج دیجیتال TESTO 735 یک دستگاه مرجع اندازه گیری دما در طیف گسترده ای از زمینه های مختلف استفاده می شود.همچنین دارای یک سنسور نقطه اتصال برای یک سنسور PT100 بسیار دقیق و دو نقطه اتصال برای نوع سریع سنسور ترموکوپل  K، T،  J و S  می باشد. دماسنج مرجع چند کاناله مدل ۷۳۵ ساخت کمپانی تستو المان بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این دماسنج را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

برند : TESTO / GERMANY
کد محصول : 10055
آخرین بروزرسانی : ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۲:۰۰ ب.ظ

  دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735

  دماسنج دیجیتال TESTO 735 یک دستگاه مرجع اندازه گیری دما در طیف گسترده ای از زمینه های مختلف استفاده می شود.همچنین دارای یک سنسور نقطه اتصال برای یک سنسور PT100 بسیار دقیق و دو نقطه اتصال برای نوع سریع سنسور ترموکوپل  K، T،  J و S  می باشد. دماسنج مرجع چند کاناله مدل 735 ساخت کمپانی تستو المان بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این دماسنج را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

  مشخصات فنی دستگاه دماسنج مرجع چند کاناله مدل TESTO 735:

  • محدوده اندازه گیری : -200 .. 1760 C
  • دقت اندازه گیری : +_0.05 C
  • رزولوشن: 0.001 C
  • نوع سنسور دما: Pt100 ، ترموکوپل نوع (S,J,T,K)
  • با امکان اتصال همزمان 6 پراب دما ( 3 پراب بصورت wireless )و نمایش ماکزیمم، مینیمم، اختلاف و میانگین دما و پرینت داده ها.
  • دارای 10000 حافظه، پورت USB  و نرم افزار ویژه جهت پردازش داده ها و برنامه ریزی دستگاه

   

  کلمات کلیدی: دماسنج مرجع، دماسنج چند کاناله، انواع دماسنج مرجع، قیمت دماسنج مرجع، دماسنج ترموکوپل دار، خرید دماسنج با گارانتی