فشارسنج،مانومتر دیجیتال KIMO MP50

محصولات

فشارسنج،مانومتر دیجیتال KIMO MP50

فشارسنج،مانومتر دیجیتال KIMO MP50

Sphygmomanometer | Digital manometer model MP50 KIMO

فشارسنج،مانومتر دیجیتال KIMO MP50

مانومتر فشار سنجی است که با آن فشار گاز محبوس در یک ظرف را اندازه گیری می کنند. مانومتر ها می توانند به طور غیر مستقیم برای اندازه گیری سایر متغیرها نظیر دبی سیال/ گاز، سرعت، سطح مایع و ارتفاع بکار روند. از جمله از کاربردهای مانومترها در صنعت عبارت اند از: سنسورهای فشار (از جمله در تجهیزات هواشناسی، هواپیمایی، اتومبیل و…)؛ اندازه گیری ارتفاع از سطح دریا (هواپیما، موشک، بالن های هواشناسی، ماهواره و…)؛ اندازه گیری جریان (می‌توان با کمک اثر ونتوری و رابطه اش با فشار، جریان را اندازه گرفت.)؛ اندازه گیری ارتفاع/عمق (معمولاً از این تکنیک برای اندازه‌گیری مکان جسم غوطه ور در آب (مانند غواص‌ها، زیر دریایی‌ها) و یا ارتفاع سطح مایع درون یک مخزن (مانند مایع داخل برج آب) استفاده می‌شود)؛ آزمایش نشتی (می‌توان با اندازه‌گیری افت فشار، نشتی سیستم را به دست آورد).

 

 

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 7697
آخرین بروزرسانی : 13 فوریه 2019 در 12:22 ب.ظ

  فشارسنج،مانومتر دیجیتال KIMO MP50

  امتیازات :

  کاربرد آسان . عملگر hold . خاموشی خودکار پس از 20 دقیقه . صفرخودکار دستی .

  مشخصات کلی دستگاه به شرح ذیل میباشد :

  جنس فشارسنج از ABS و حفاظت آن IP54 است . نمایشگر LCD تک خط با قابلیت نمایش 5 عدد و بهاندازه ی 20×50 میباشد . وزن دستگاه به همراه باتریها به 200 گرم میرسد .

  ویژگی های فنی دستگاه فشارسنج فوق که در دو مدل MP50 و  MP51 کمی متفاوت اند :

  -واحدهای قابل اندازه گیری در MP50 (Pa , mmH2O , inWg , daPa ) و در MP51 ( daPa , mmH2O , inWg , mbar , mmHg ) میباشند . بازه ی اندازه گیری در مقیاس دما در فشارسنج های فوق به ترتیب از منفی 1000 تا 1000 pa و از منفی 1000 تا 1000mmHg میباشد . تلرانس دستگاه ها نیز به ترتیب  0.5% از 2pa و 0.5% از 2mmH2o  خوانده شده میباشد .

  -دقت اندازه گیری دستگاه فشارسنج MP50 معادل 1pa و دستگاه فشارسنج MP51 در بازه ی منفی 200 تا 200 برابر 0.1mmH2o و در بازه های دیگر 1mmH2O  میباشد . زمان پاسخگویی دستگاه کوتاه بوده و حدود 0.3 ثانیه میباشد . دمای کار دستگاه ها بین صفر تا 50 درجه سانتی گراد و دمای نگهداری دستگاه ها نیز بین منفی 20 تا 80 درجه میباشد . همچنین دستگاه ها از حسگر پیزورزیستیو استفاده میکنند . تغذیه دستگاه نیز توسط 4 باتری نیمه قلمی 1.5  v که عمری معادل 180 ساعت دارند تامین میشود .

  -دستگاه به همراه یک گواهی تنظیم ، یک کیف حمل ، یک لوله سیلیکونی 1×2 متری و یک غلاف مغناظیسی قابل تهیه میباشند .

  -ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . )

  اندازه گیری :

  برای روشن کردن دستگاه کلید on/off/hold را فشار دهید . پس از نمایش نام دستگاه ، عملیات صفر خودکار آغاز میشود . در پایان عملیات مقادیر اندازه گیری شده نمایش داده میشود .

  برای تغییر واحد کلید  select را فشار دهید .

  صفرخودکار دستی :

  در حین اندازه گیری لوله ی فشار را جدا کرده ، کلیذ select را فشار داده و نگه دارید ، سپس دستگاه صفر خودکار را اندازه گیری میکند و به صفحه اصلی بازگردانیده میشوید .

  Hold کردن مقادیر

  در حین اندازه گیری کلید on/off/hold را نگه دارید تا مقادیر hold  شوند و کلمه ی hold بر روی صفحه نمایش داده شود . بررای خروج از این حالت دوباره کلید on/off/hold را نگه دارید .

  تعویض باتری ها :

  درب پشتی دستگاه را جدا کنید ، باتری های نیمه قلمی 1.5 ولت جدید را جایگذاری کرده و درب پشت را دوباره جاگذاری میکنید .

  خاموشی خودکار :

  اگر از دستگاه  بیش از بیست دقیقه استفاده نشود بطور خودکار خاموش میشود .

  مشخصات مانومتر دیجیتال فشارسنج ,مانومتر دیجیتال KIMO MP50 :

  • کمترين فشار قابل انداز گيري (ميلي بار) 10-
  • بيشترين فشار قابل انداز گيري (ميلي بار) 10
  • دقت ±0.5% of reading ±2 Pa
  • دقت صفحه نمايش ((resolution) 1pa
  • کمترین دمای محیط کار (°C( 0
  • بیشترین دمای محیط کار (°C) 50
  • صفحه نمايش LCD

  Kimo MP50 Electronic Pressure Gauge (Micromanometer)

  The Kimo MP 50 is a precise Micromanometer designed to measure extremely small differences in pressure using a piezoresistive sensor.

  The instrument has a measuring range of -1000 to +1000Pa and is enclosed in a IP54 ABS housing. Features an automatic-zero function, hold function and is supplied with an adjustment certificate, silicone tube and transport case.

  Kimo MP 50 Key Features:

  • Auto-zero function
  • Hold function
  • Supplied with silicone tubes
  • -1,000 Pa to +1,000 Pa range

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید