دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103

درباره دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103 بیشتر بدانید ...

محصولات

دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103

TESTO THERMOMETER 103

دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103

دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103  یک دماسنج تماسی با کیفیت می باشد .این دماسنج تاشو ، سبک ، کوچک است واستفاده از آن آسان است . در سر میله ی این دستگاه یک سنسور قرار دارد که دما را اندازه گیری میکند و به محض گشودن میله دماسنج روشن می شود . این دماسنج میتواند برای استفاده در آشپزخانه ها و آشپز های حرفه ای بسیار مناسب باشد. دماسنج تماسی دیجیتال مدل TESTO 103 ساخت کمپانی تستو آلمان بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این دماسنج را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

برند : TESTO / GERMANY
کد محصول : 13487
آخرین بروزرسانی : 10 دسامبر 2016 در 2:01 ب.ظ

  دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103

  دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103  یک دماسنج تماسی با کیفیت می باشد .این دماسنج تاشو ، سبک ، کوچک است واستفاده از آن آسان است . در سر میله ی این دستگاه یک سنسور قرار دارد که دما را اندازه گیری میکند و به محض گشودن میله دماسنج روشن می شود . این دماسنج میتواند برای استفاده در آشپزخانه ها و آشپز های حرفه ای بسیار مناسب باشد .دماسنج تماسی دیجیتال مدل TESTO 103 ساخت کمپانی تستو آلمان بوده که شرکت فنی ومهندسی سیانکو این دماسنج را به مدت یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

  مشخصات فنی دماسنج تماسی دیجیتال تستو مدل TESTO 103:

  • دماسنج تاشو، سبک، کوچک با استفاده آسان.
  • دارای سنسور میله ای نوک تیز که به محض گشودن آن دستگاه روشن می شود.
  • محدوده اندازه گیری 30- تا  220
  • اندازه گیری سریع و دقیق مطابق با استاندارد EN13485
  • دارای بدنه سفید رنگ و مقاوم از جنس ABS که به آسانی تمیز می شود(IP55)

   

  کلمات کلیدی: دماسنج تماسی، دماسنج دیجیتال، دماسنج سبک، انواع دماسنج، دماسنج آشپزخانه، خرید دماسنج با گارانتی، دماسنج ترموکوپل دار، دماسنج غذا، دماسنج مواد غذایی، دماسنج دقت بالا، دماسنج دیجیتال آشپزخانه، سنسور دمای غذا،