نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

درباره نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110 بیشتر بدانید ...

محصولات

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

Detector | gas sensor co - KIMO CO 110

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

آشکارساز گاز یا دتکتور گاز ابزاریست جهت آشکارسازی حضور نوعی گاز در یک محدوده و معمولاً قسمتی از یک سیستم است برای آشکارسازی نوعی گاز مضر و آسیب رسان برای سلامتی انسان یا حیوان. از دتکتورهای گاز برای گازهای قابل اشتعال، سمی، و همچنین اکسیژن و دی اکسید کربن برای مثال در آتش نشانی استفاده می کنند .

دستگاه سنسور گاز CO مدل KIMO CO110 با قابلیت اندازه گیری CO و دما با سنسور مجزا و امکان نمایش همزمان روی نمایشگر دستگاه را دارا می باشد .

این دتکتور (سنسور) ساخت کمپانی کیمو فرانسه است که شرکت فنی مهندسی سیانکو آن را با یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می کند .

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8141
آخرین بروزرسانی : 23 ژانویه 2018 در 1:51 ب.ظ

  نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

  امتیازات :

  نمایش حداکثر مقدار مونو اکسید کربن . استفاده آسان . دارای دو سطح تنظیم برای اعلام اخطار . نور پس زمینه قابل تنظیم . عملگر hold  . نمایش حداقل وحداکثر مقادیر .خاموشی خودکار .

  مشخصات فنی :

  دستگاه های اندازه گیری که برای co و دما در این دستگاه تعبیه شده اند به ترتیب حسگر الکتروشیمیایی و NTC نام دارند . نمایشگر LCD  چهار خط ( دو خط برای مقادی و دو خط برای واحد ها ) با اندازه ی 36×50 و 5 کلید بر روی صفحه است . همچنین جنس این دستگاه نشت یاب گاز از ABS بوده و حفاظت آن IP54 میباشد .دارای کابل جمع شدنی به طول 45 cm که تا 2.4 m هم بلند میشود . تغذیه دستگاه بوسیله ی 4 باتری 1.5 v  نیم قلمی میباشد که عمرشان تا 200 ساعت میرسد . دمای کار نشت یاب گاز بین صفر تا 50 درجه سانتیگراد میباشد و قابل استفاده در ارتفاع بین صفر تا 2000 متر میباشد ( به شرط ثابت بودن غلظت هوا ) . همچنین دمای نگهداری دستگاه بین منفی 20 تا 80 درجه سانتیگراد است . گفتنی است دستگاه نشت یاب گاز فوق دارای خاموشی خودکار قابل تنظیم برای زمانی بین صفر تا 120 دقیقه میباشد . وزن دستگاه با باتریها به 310 گرم میرسد .

  مشخصات و جزییات اندازه گیری این دستگاه نشت یاب گاز عبارتند از :

  واحدهای اندازه گیری توسط این نشت یاب گاز  در مقیاس گاز ppm  و در مقیاس دما C و F میباشد ، بازه ی اندازه گیری و تلرانس دستگاه در مقیاس های فوق به ترتیب از صفر تا 100ppm برابر 3ppm ، از 100 تا 500ppm برابر 3% مقدار خوانده شده میباشد ، و از منفی 20 درجه تا 80 درجه سانتیگراد براب 0.4% از 0.3درجه سانتیگراد خوانده شده میباشد . لازم به ذکر است دقت اندازه گیری دستگاه در مقیاس گاز 0.1ppm و در دما 0.1C  میباشد .

  این نشت یاب گاز

  سنسور الکتروشیمیایی :

  زمانی که گاز Co وارد محلول الکترولیتی میشود ، در واکنش الکترولیزی وساطت کرده و باعث افزایش تولید تعداد بیشتری الکترون میشود . الکترون هایی که جریان آنها حدود میکروآمپر است و با غلظت گاز CO نسبت مستقیمی دارد .

  پراب NTC دماسنج :

  پراب های ترمیستوری با ضریب حرارتی منفی که مقاومتشان با کاهش یا افزایش دما تغییر میکند .

  ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . )

   

   

PH متر ، اسید سنج | ابزار دقیق | تجهیزات آزمایشگاهی | ترمومتر لیزری | دوربین حرارتی | دیتالاگر دما و ترموگراف | رطوبت سنج | ضخامت سنج رنگ و فلز | فلومتر، بادسنج | مولتی متر