نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

محصولات

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

Detector | gas sensor co - KIMO CO 110

نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

آشکارساز گاز یا دتکتور گاز ابزاریست جهت آشکارسازی حضور نوعی گاز در یک محدوده و معمولاً قسمتی از یک سیستم است برای آشکارسازی نوعی گاز مضر و آسیب رسان برای سلامتی انسان یا حیوان. از دتکتورهای گاز برای گازهای قابل اشتعال، سمی، و همچنین اکسیژن و دی اکسید کربن برای مثال در آتش نشانی استفاده می کنند .

دستگاه سنسور گاز CO مدل KIMO CO110 با قابلیت اندازه گیری CO و دما با سنسور مجزا و امکان نمایش همزمان روی نمایشگر دستگاه را دارا می باشد .

این دتکتور (سنسور) ساخت کمپانی کیمو فرانسه است که شرکت فنی مهندسی سیانکو آن را با یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش ارائه می کند .

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8141
آخرین بروزرسانی : 6 جولای 2019 در 11:08 ق.ظ

  نشت یاب گاز مونواکسید کربن مدل KIMO CO110

  امتیازات :

  نمایش حداکثر مقدار مونو اکسید کربن . استفاده آسان . دارای دو سطح تنظیم برای اعلام اخطار . نور پس زمینه قابل تنظیم . عملگر hold  . نمایش حداقل وحداکثر مقادیر .خاموشی خودکار .

  مشخصات فنی :

  دستگاه های اندازه گیری که برای co و دما در این دستگاه تعبیه شده اند به ترتیب حسگر الکتروشیمیایی و NTC نام دارند . نمایشگر LCD  چهار خط ( دو خط برای مقادی و دو خط برای واحد ها ) با اندازه ی 36×50 و 5 کلید بر روی صفحه است . همچنین جنس این دستگاه نشت یاب گاز از ABS بوده و حفاظت آن IP54 میباشد .دارای کابل جمع شدنی به طول 45 cm که تا 2.4 m هم بلند میشود . تغذیه دستگاه بوسیله ی 4 باتری 1.5 v  نیم قلمی میباشد که عمرشان تا 200 ساعت میرسد . دمای کار نشت یاب گاز بین صفر تا 50 درجه سانتیگراد میباشد و قابل استفاده در ارتفاع بین صفر تا 2000 متر میباشد ( به شرط ثابت بودن غلظت هوا ) . همچنین دمای نگهداری دستگاه بین منفی 20 تا 80 درجه سانتیگراد است . گفتنی است دستگاه نشت یاب گاز فوق دارای خاموشی خودکار قابل تنظیم برای زمانی بین صفر تا 120 دقیقه میباشد . وزن دستگاه با باتریها به 310 گرم میرسد .

  مشخصات و جزییات اندازه گیری این دستگاه نشت یاب گاز عبارتند از :

  واحدهای اندازه گیری توسط این نشت یاب گاز  در مقیاس گاز ppm  و در مقیاس دما C و F میباشد ، بازه ی اندازه گیری و تلرانس دستگاه در مقیاس های فوق به ترتیب از صفر تا 100ppm برابر 3ppm ، از 100 تا 500ppm برابر 3% مقدار خوانده شده میباشد ، و از منفی 20 درجه تا 80 درجه سانتیگراد براب 0.4% از 0.3درجه سانتیگراد خوانده شده میباشد . لازم به ذکر است دقت اندازه گیری دستگاه در مقیاس گاز 0.1ppm و در دما 0.1C  میباشد .

  این نشت یاب گاز

  سنسور الکتروشیمیایی :

  زمانی که گاز Co وارد محلول الکترولیتی میشود ، در واکنش الکترولیزی وساطت کرده و باعث افزایش تولید تعداد بیشتری الکترون میشود . الکترون هایی که جریان آنها حدود میکروآمپر است و با غلظت گاز CO نسبت مستقیمی دارد .

  پراب NTC دماسنج :

  پراب های ترمیستوری با ضریب حرارتی منفی که مقاومتشان با کاهش یا افزایش دما تغییر میکند .

  ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . )