مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک 323/FLUKE 117

محصولات

مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک 323/FLUKE 117

مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک 323/FLUKE 117

323/FLUKE 117

 مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک  323/FLUKE 117

برای اندازه گیری با دستگاه مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک  323/FLUKE 117یکی از فیشها را به COM و دیگری را به mA وصل و دو سر فیش را هم به قطبین مولد یا دو نقطه از مدار متصل می کنیم و شدت جریان را اندازه گیری می کنیم. برای اندازه گیری شدت جریان های بیش از ۳۰۰mA تا ۱۰A فیش قرمز رنگ را درون ترمینال ۱۰A قرار می دهیم.د) طرز اندازه گیری ولتاژ متناوب ACV:کلید سلکتور را روی ACV و یکی از فیشها را درون ترمینال COM و دیگری را به ترمینال مربوط به ولت وصل می کنیم.هـ) طرز اندازه گیری شدت جریان متناوب ACA: فیش سیاه رنگ را درون ترمینال (COM) و فیش قرمز را درون ترمینال مربوط به Ma وصل می کنیم. یا در صورت لزوم به ترمینال ۱۰A وصل می کنیم.این دستگاه ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 3483
آخرین بروزرسانی : 1 آگوست 2016 در 11:59 ق.ظ

   مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک  323/FLUKE 117

   برای اندازه گیری با دستگاه مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک  323/FLUKE 117یکی از فیشها را به COM و دیگری را به mA وصل و دو سر فیش را هم به قطبین مولد یا دو نقطه از مدار متصل می کنیم و شدت جریان را اندازه گیری می کنیم. برای اندازه گیری شدت جریان های بیش از ۳۰۰mA تا ۱۰A فیش قرمز رنگ را درون ترمینال ۱۰A قرار می دهیم.د) طرز اندازه گیری ولتاژ متناوب ACV: کلید سلکتور را روی ACV و یکی از فیشها را درون ترمینال COM و دیگری را به ترمینال مربوط به ولت وصل می کنیم.هـ) طرز اندازه گیری شدت جریان متناوب ACA: فیش سیاه رنگ را درون ترمینال (COM) و فیش قرمز را درون ترمینال مربوط به Ma وصل می کنیم. یا در صورت لزوم به ترمینال ۱۰A وصل می کنیم.این دستگاه ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

      مشخصات فنی دستگاه مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک 323/FLUKE 117

  1.     اندازه گیری ولتاژ تا ۶۰۰ ولت
  2.     دارای کیف حمل
  3.     دارای پراپ اندازه گیری ولتاژ
  4.     قابلیت اندازه گیری جریان
  از دیگر امکانات ومزایای دستگاه مولتیمتر دیجیتال ، ولت متر ، آوومتر فلوک 323/FLUKE 117

      قابلیت اندازه گیری فرکانس

      تغذیه باطری

      مقاوم در برابر ضربه دارای گارانتی

      ساخت آمریکا

  میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به دیتاشیت دستگاه مراجعه کنید ویا از راهنمایی کارشناسان زبدهشرکت سپهران ارتباطات بهره مند شوید