تستر کیفیت روغن آشپزی مدل TESTO 270

محصولات

تستر کیفیت روغن آشپزی مدل TESTO 270

تستر کیفیت روغن آشپزی مدل TESTO 270

testo 270 cooking oil tester

تستر کیفیت روغن دیجیتال تستو مدل TESTO 270 -اندازه گیری درصد TPM از 0 تا 40 درصد -دقت و وضوح اندازه گیری : یکدهم درصد 0.1 -دارای قابلیت تنظیم آلارم در درصد های دلخواه کاربر -استاندارد IP65 -جنس ABS فایبر گلاس برای حفاظت در شرایط -نامطلوب رطوبتی و دمای بالا -نمایشگر دو خطی -باتری قلمی مینی دو عدد -25 ساعت استفاده مداوم بدون تعویض باتری ساخت تستو آلمان

برند : TESTO / GERMANY
کد محصول : 13695
آخرین بروزرسانی : 8 نوامبر 2018 در 8:23 ق.ظ

    تستر کیفیت روغن دیجیتال تستو مدل TESTO 270

    تستر کیفیت روغن دیجیتال تستو مدل TESTO 270 ، دستگاهی برای اندازه گیری میزان TPM یا TOTAL POLAR MATERIAL در روغن های خوراکی میباشد که برحسب درصد برای کاربر بروی صفحه نمایش نشان داده میشود. TPM واحدی است که در هنگام مصرف روغن در پخت و پز افزایش میابد و میزان کهولت روغن را نشان میدهد. این واحد نشان دهنده حداکثر استفاده روغن برای پخت و پز را بر روی نمایشگر ها نشان میدهد. بررسی و تست روغن غذایی بر روی مزه و طعم و حتی سلامتی غذایی تاثیر بسیاری دارد. برای مثال روغن هایی با درصد %TPM بالای 24 ، باعث ایجاد مرض های گوارشی و حتی در بعضی موارد سرطان های گوارشی غیر قابل درمان میشود ، که میتوان با یک تست ساده و بررسی میزان سلامتی روغن از این مشکلات غیر قابل جبران جلوگیری نمود و زندگی سالم ، طعم و عالی و غذایی بدون عوامل بیماری زا ، برای خود و خانواده و هموطن خود به ارمغان آورد. از ویژگی های مهم این دستگاه اندازه گیری میزان درصد TPM از 0 تا 40 درصد با دقت 0.1 یکدهم و همچنین اندازه گیری دما از +40 تا 200 درجه سانتیگراد را نام برد.
    پارت نامبر تستر روغن تستو TESTO 270 ، به صورت : 05632750 بوده و جزئیات کامل در فایل دیتا شیت محصول قابل مشاهده میباشد.جزئیات سفارش : شامل دستگاه تستر روغن با دقت بالا TESTO 270 بهمراه کیف ، یک روغن رفرنس یا مرجع ، دفترچه راهنما ، و باتری های دستگاه .