ترمومتر لیزری FLUKE 63

محصولات

ترمومتر لیزری FLUKE 63

ترمومتر لیزری FLUKE 63

Fluke 63 Infrared Thermometer

ترمومتر لیزری FLUKE 63
ترمومتر لیزری FLUKE 63 یک وسیله حرفه ای ایده ال است برای اندازه گیری و تشخیص دقیق میزان دما که می تواند برای برطرف کردن مشکلات تهویه ،موتورهای الکتریکی ، تابلوهای برق و سایر موارد مفید واقع شود. ترمومتر لیزری می تواند تشعشعات لیزری تولید شده از سطح جسم را حس کند . همه ی اجسام از خود اشعه مادون قرمز ساطع می کنند که میزان و شدت این اشعه با دمای جسم متناسب می باشد . این دستگاه به آسانی همه ی اشعه های مادون قرمز را به صورت تبدیلی از دما نشان می دهد .ترمومتر لیزری FLUKE 63ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید..

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 3449
آخرین بروزرسانی : 5 فوریه 2019 در 4:07 ب.ظ

  ترمومتر لیزری FLUKE 63
  ترمومتر لیزری FLUKE 63 یک وسیله حرفه ای ایده ال است برای اندازه گیری و تشخیص دقیق میزان دما که می تواند برای برطرف کردن مشکلات تهویه ،موتورهای الکتریکی ، تابلوهای برق و سایر موارد مفید واقع شود. ترمومتر لیزری می تواند تشعشعات لیزری تولید شده از سطح جسم را حس کند . همه ی اجسام از خود اشعه مادون قرمز ساطع می کنند که میزان و شدت این اشعه با دمای جسم متناسب می باشد . این دستگاه به آسانی همه ی اشعه های مادون قرمز را به صورت تبدیلی از دما نشان می دهد .ترمومتر لیزری FLUKE 63ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

  مشخصات فنی  دستگاه ترمومتر لیزری FLUKE 63 :

  • محدوده اندازه گیری دما 568 :  -32 °C ~ 545 °C
  • دارای آلارم برای دماهای بالا و پایین
  • نمایش  درجه حرارت MAX

  کلمات کلیدی:ترمومترتماسی وغیرتماسی-,ترمومترپزشکی-,ترمومترمغناطیسی,دانلودترمومتر,ترمومتردیجیتال,ترمومترتماسی دوکاناله,ترمومتر 4 کاناله و 2 کاناله باحافظه,
  اذ سایر مزایای این دستگاه موارد زیر را میتوان نام برد:

  زمان پاسخگویی : کمتر از 500 ms
  دارای باتری 9V
  دارای صفحه نمایش با نور پس زمینه
  نسبت فاصله به هدف : 12:1
  دارای کیف حمل

  جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید ویا به دیتا شیت دستگاه مراجعه نمایید