فازمتر بی سیم چراغ قوه دار فلوک مدل Fluke LVD2

محصولات

فازمتر بی سیم چراغ قوه دار فلوک مدل Fluke LVD2

فازمتر بی سیم چراغ قوه دار فلوک مدل Fluke LVD2

فازمتر نوری و غیر تماسی و بیسیم فلوک مدل Fluke LVD1 یکی از ابزارهای کاربردی و قابل حمل کمپانی فلوک آمریکاست که با دارا بودن یک چراغ قوه LED و کم مصرف همچنین نشان نگر ال ای دی دو رنگ خود مسیر ها و مناطق عبور ولتاژ همچنین منابع ولتاژ را برای کاربران و تکنسین های برق شناسایی می کند چراغ قوه موجود در این فاز متر امکان استفاده در محیط های تاریک و شرایط اضطراری را میسر ساخته است گروه فنی مهندسی سیانکو به عنوان نماینده کمپانی فلوک آمریکا این فاز متر کوچک و کاربردی بی سیم را همراه با سایر تجهیزات برند Fluke با ضمانت یک ساله و خدمات پس از فروش عرضه می کند.

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 19533
آخرین بروزرسانی : 10 اکتبر 2019 در 12:18 ب.ظ

  مشخصات و مشاهده قیمت خرید فازمتر نوری و بیسیم فلوک مدل Fluke LVD2

  فازمتر نوری و غیر تماسی فلوک مدل Fluke LVD2 یکی از ابزارهای کاربردی و قابل حمل کمپانی فلوک آمریکاست که با دارا بودن یک چراغ قوه LED و کم مصرف همچنین نشان نگر ال ای دی دو رنگ خود مسیر ها و مناطق عبور ولتاژ همچنین منابع ولتاژ را برای کاربران و تکنسین های برق شناسایی می کند چراغ قوه موجود در این فاز متر امکان استفاده در محیط های تاریک و شرایط اضطراری را میسر ساخته است گروه فنی مهندسی سیانکو به عنوان نماینده کمپانی فلوک آمریکا این فاز متر کوچک و کاربردی بی سیم را همراه با سایر تجهیزات برند Fluke با ضمانت یک ساله و خدمات پس از فروش عرضه می کند.

  ویژگی های فنی فازمتر غیرتماسی Fluke LVD2

  • دارا بودن چراغ قوه LED کم مصرف
  • شناسایی مسیر ها عبور ولتاژ با رنگ آبی
  • شناسایی منابع ولتاژ به رنگ قرمز
  • سبک قابل حمل همراه با گیره نگهدارنده
  • دارای استاندارد CAT IV برای ولتاژ 600V AC

  مشخصات فنی فازمتر غیرتماسی Fluke LVD2

  مینیمم دمای کاری 0°C
  ماکزیمم دمای کاری +50°C
  وزن 100g
  منبع تغذیه Battery
  ابعاد 231 x 150 x 15mm
  نوع باطری AAA
  ماکزیمم ولتاژ 600V AC – CAT IV
  نوع نمایشگر LED
  Fluke LVD2 Volt Light detects voltage without contact

  LVD2 volt light, offered by Fluke combines a non-contact AC voltage detector and LED flashlight into one easy to use pen-style design. It features dual sensitivity detection, turning blue from 1” to 5” (2.54 cm to 12.7 cm) from the source and red when at the source. The LVD2 is a CAT IV 600 V rated and is suitable for commercial and industrial applications.