هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744

درباره هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744 بیشتر بدانید ...

محصولات

هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744

هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744

Fluke 1744

هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744

ثبت کننده توان و قدرت ، پاورآنالایزر سه فاز فلوک Fluke 1744 : پاورمترها Powermeter دستگاههائی هستند که برای محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو و راکتیو، فاکتور توان و اندازه‏گیری ولتاژ، جریان طراحی گردیده ‏اند .همانطور که میدانید توان معرف انرژی در واحد زمان میباشد و با واحد وات اندازه گیری میشود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می ‏آید.این دستگاه ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 3972
آخرین بروزرسانی : 27 جولای 2016 در 1:08 ب.ظ

  هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744

  ثبت کننده توان و قدرت ، پاورآنالایزر سه فاز فلوک Fluke 1744 : پاورمترها Powermeter دستگاههائی هستند که برای محاسبه توان، انرژی، توان اکتیو و راکتیو، فاکتور توان و اندازه‏گیری ولتاژ، جریان طراحی گردیده ‏اند .همانطور که میدانید توان معرف انرژی در واحد زمان میباشد و با واحد وات اندازه گیری میشود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏ آید.این دستگاه ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

  مشخصات فنی دستگاه هارمونیک آنالایزر فلوک مدل Fluke 1744:

  • قابلیت ثبت داده ها  تا ۸۵ روز
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر
  • کاربرد بسیار آسان
  • مصرف برق ۵ وات
  • اندازه گیری ورودی ها (تا ۶۶۰ V ) متصل

  از سایر مزایای این دستگاه

      ظرفیت حافظه ۸ MB
  وزن . ۲ کیلوگرم
  ولتاژ ورودی حداکثر ۴۸۰ V AC
  دارای لوازم جانبی
  دارای گارانتی
  ساخت آمریکا
  را میتوان نام برد که شرکت  تجهیزات تخصصی سپهران(سیانکو)دیتا شیت محصول را جهت راهنمایی بیشتر در اختیار مشتریان قرار میدهد