الکترود دیجیتال شیشه ای سنجش PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

محصولات

الکترود دیجیتال شیشه ای سنجش PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

الکترود دیجیتال شیشه ای سنجش PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

HI11310 Digital Glass Body pH Electrode for General Purpose

الکترود HI11310ساخت صنایع هانا به طور ترکیبی از بدنه شیشه ای انعطاف پذیر الکترود سنجشPH و سنسور دما ساخته شده است. این الکترود به طور اختصاصی با کانکتور 3.5 میلیمتری خود برای تبلت اندازه گیری هوشمند هانا ساخته شده است.این الکترود دیجیتال با چیپ خود داده های اندازه گیری شده را ذخیره کرده وبه تبلت انتقال می دهد.همچنین سنسور دمای آن دارای خاصیت جبران دمایی است. این الکترود با قابلیت های فوق جهت مصارف عمومی توصیه می شود.

برند : HANNA / USA
کد محصول : 15879
آخرین بروزرسانی : 12 ژوئن 2023 در 10:55 ق.ظ

  الکترود دیجیتال شیشه ای سنجش PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

  الکترود ph متر HI11310 HANNA به طور ترکیبی با بدنه شیشه ای و قابلیت احیا الکترود و سنسور دما طراحی شده است. این الکترود به طور اختصاصی با کانکتور 3.5 میلیمتری خود برای تبلت اندازه گیری هوشمند هانا ساخته شده است.این الکترود دیجیتال با چیپ خود داده های اندازه گیری شده را ذخیره کرده وبه تبلت انتقال می دهد.همچنین سنسور دمای آن دارای خاصیت جبران دمایی است. این الکترود با قابلیت های فوق جهت مصارف عمومی توصیه می شود.

  ویژگی های فنی الکترود دیجیتال شیشه ای PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

  دارای ریزتراشه داخلی
  تراشه موجود بر روی پروب توانایی انتقال اطلاعات امکان تعویض داغ پروب ها را بدون نیاز به کالیبره مجدد فراهم می کند. تمام اندازه گیری های pH در داخل الکترود انجام می شود و به صورت دیجیتالی به دستگاه منتقل می شود.
  چیپ تعبیه شده بر روی پراب هوشمند با انتقال دیجیتال اطلاعات به متر شیمیایی بر هر گونه مشکل نویز مرتبط با سیستم اندازه گیری آنالوگ امپدانس بالا سنتی غلبه می کند و نتایج را دقیق تر گزارش می کند. همان طر که می دانید نویز الکتریکی را می تواند از یک سنسور دمای داخلی و هنگام کار در یک محیط مرطوب تولید شود.

  دارای نوک شیشه ای کروی
  نوک الکترود HI11310از فرمولاسیون شیشه ای با دمای بالا HT استفاده می کند. الکترود pH با شیشه GP دارای مقاومت 100 مگا اهم در 25 درجه سانتیگراد است در حالی که مقاومت شیشه HT حدود 400 مگا اهم در دمای اتاق است. HI11310 برای استفاده با نمونه هایی که از 5- تا 100 درجه سانتیگراد اندازه گیری می کنند مناسب است.

  رفرنس اتصال دوتایی
  طراحی اتصال دوگانه به این معنی است که عملاً هیچ نقره ای از الکترود وارد نمونه نمی شود. این طراحی امکان اندازه گیری را در کاربردهایی که یون های نقره در نمونه نامطلوب هستند یا رسوبات نقره در محل اتصال به احتمال زیاد تشکیل می شود، ایده ال است

  بدنه الکترود شیشه ای
  بدنه الکترود شیشه ای به دلیل مقاومت شیمیایی برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب است. الکترود pH شیشه ای با بسیاری از حلال های غیر آبی و سایر مواد شیمیایی تهاجمی سازگار است. شیشه همچنین در برابر بسیاری از اشکال تابش مانند اشعه ماوراء بنفش مقاوم است.

  دارای سنسور دمای داخلی
  سنسور دما در نوک الکترود pH قرار دارد. یک سنسور دمای ترمیستوری خواندن دما را با دقت بالایی ارائه می‌کند و برای داشتن یک قرائت دقیق، این سنسور باید تا حد امکان به الکترود pH شاخص نزدیک باشد تا تأثیر دما بر پتانسیل غشا را جبران کند.

  جدول مشخصات فنی الکترود هوشمند شیشه ای  PH هانا آمریکا مدل HANNA HI11310

  کد الکترود

  HI11310

  توضیحات

  refillable, combination, digital pH electrode

  رفرنس

  double, Ag/AgCl

  پیوند

  ceramic, single / 15-20 µL/h

  الکترولیت

  KCl 3.5M

  ماکزیمم فشار

  0.1 bar

  بازه اندازه گیری

  pH: 0 to 14

  دمای کاری

  -5 to 100°C (23 to 212°F) – HT

  قطر و شکل نوک

  spheric (dia: 9.5 mm)

  سنسور دما

  yes

  پین تطبیق

  no

  امپلی فایر

  yes

  جنس بدنه

  glass

  کابل

  1 m (3.3’)

  موارد استفاده

  laboratory general purpose, beer

  نوع اتصال کانکتور

  3.5 mm connector