هيگرومتر ،رطوبت سنج مدل KIMO HD50

محصولات

هيگرومتر ،رطوبت سنج مدل KIMO HD50

هيگرومتر ،رطوبت سنج مدل KIMO HD50

Hydrometer | hygrometer model KIMO HD-50

هيگرومتر ،رطوبت سنج مدل KIMO HD50

دستگاه رطوبت سنج دماسنج پرتابل مدل HD 50 به منظور اندازه گیری رطوبت و دمای محیط به کار می رود. به طور کلی رطوبت سنج ها در کارخانجات مبلمان سازی و بازسازی , کارخانجات جهت خشک کردن چوب , بازرسی ساختمان و مبارزه با آفات ، کنترل رطوبت زغال سنگ جهت محاسبه دقیق وزن و….. کاربرد دارند .

دستگاه رطوبت سنج HD50 ساخت کمپانی KIMO فرانسه می باشد که شرکت فنی مهندسی سیانکو آن را با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش ارائه می کند .

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8111
آخرین بروزرسانی : 5 فوریه 2019 در 3:33 ب.ظ

  هيگرومتر ،رطوبت سنج مدل KIMO HD50

  مشخصات کلی دستگاه هیگرومتر به شرح ذیل میباشد :

  جنس ABS ، دارای حفاظت IP54 ، نمایشگر یک خط ال سی دی با پنج رقم و اندازه ی 20×50 ، همچنین وزن دستگاه به همراه باتری ها 200 گرم میباشد .

  مشخصات فنی دستگاه :

  واحدهای اندازه گیری در دما و رطوبت به ترتیب سانتیگراد ، فارنهایت و رطوبت نسبی میباشد .بازه ی اندازه گیری در دما سنج از منفی 20 درجه تا 70 درجه سانتی گراد و در رطوبت سنج از 5% تا 95% زطوبت نسبی را شامل میشود . تلرانس دستگاه در دما سنج معادل 0.4% از 0.3درجه سانتی گراد خوانده شده و در رطوبت سنج در بازه های مختلف( تکرارر پذیری ، خطی بودن وهیسترزیس ) از دمای  15 تا 25  درجه  برابر با 1.8% رطوبت نسبی . دقت اندازه گیری در دما سنج ورطوبت سنج به ترتیب برابر 0.1سانتی گراد و 0.1 HR میبباشد ، همچنین زمان و سرعت پاسخ گویی این هیگرومتر نیز به ترتیب 5 ثاینه و 4 ثاینه اندازه گیری شده است . دمای کار دستگاه هیگرومتر فوق از منفی 10 تا 50 درجه سانتی گراداست و نگهداری از آن در دمایی بین منفی 20 تا 70 درجه سانتی گراد باید صورت بگیرد . این دستگاه مجهز به حسگر CMOS  است و تغذیه آن بوسیله ی 4 باتری نیم قلمی 1.5 ولتی انجام میگیرد که صد ساعت عمر دارند .

  هیگرومتر فوق به همراه غلاف ساده ، گواهی تنظیم دستگاه ، غلاف مغناظیسی عرضه میگردد .

  ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( هیگرومتر را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید .)

  نحوه ی اندازه گیری :

  با فشردن کلید on/off/hold  دستگاه را روشن کنید ، هیگرومتر پس از نمایش نام دستگاه مقدار اندازه گیری شده ی رطوبت نسبی قبلی را نمایش میدهد . یرای تغییر از رطوبت به دما کلید select  را کمی نگه دارید .

  عملگر hold  :

  در حین اندازه گیری کلید on/off/hold را کمی نگه داشته تا مقادیر بر روی صفحه ثابت بمانند و کلمه ی hold  یر روی صفحه نمایش داده شود . کلید select  را کمی نگه دارید تا از پارامتری به پارامتر دیگر تغییر دهید . با دوباره نگه داشتن کلید on/off/hold از حالت hold  خارج میشوید .

  تغییر واحد دما :

  درحالیکه دستگاه هیگرومتر روشن است کمی کلید select  را نگه داشته تا به صفحه واحد دما بروید . کلید select  را فشرده و با نگه داشتن دوباره ی کلید بین سانتیگراد و فارنهایت یکی را انتخاب کرده و به صفحه اصلی بازگردانده میشوید .

  تعویض باتری ها :

  درب پشتی دستگاه را جدا کنید ، باتری های نیمه قلمی 1.5 ولت جدید را جایگذاری کرده و درب پشت را دوباره جاگذاری میکنید .

  خاموشی خودکار : اگر از دستگاه هیگرومتر فوق بیش از بیست دقیقه استفاده نشود بطور خودکار خاموش میشود .