نشت یاب،دتکتور گازهای یخچالی مدل KIMO DF110

محصولات

نشت یاب،دتکتور گازهای یخچالی مدل KIMO DF110

نشت یاب،دتکتور گازهای یخچالی مدل KIMO DF110

Leak Detector | Gas Detector Model DF 110

نشت یاب،دتکتور گازهای یخچالی مدل KIMO DF110

نشت یاب گاز جهت آشکارسازی حضور نوعی گاز در یک محدوده یا قسمتی از یک سیستم و معمولا جهت آشکار سازی گازهای مضر، قابل اشتعال و سمی مانند دی اکسید کربن که برای سلامت انسان مضر می باشند بکار می رود. نشت ياب هاي گاز كاربرد هاي مختلف دارند. نوع آلتراسونيك آن جهت چك كردن آب بندي يك محصول و عدم نشتي آن بكار مي رود. اما انواع ديگر نشت ياب بسته به نوع سنسور آن، جهت حس كردن گاز شهري، يا گازهاي برودتي جهت تشخيص نشتي يخچال يا سيستم هاي سرمازا نيز كاربرد دارند. اما آناليزورهاي گاز كه اكثرا در خروجي دودكش ها مورد استفاده قرار مي گيرند، در تمامي اماكن صنعتي كه داراي كوره احتراق بوده و نياز به تعيين راندمان سوخت و كنترل آلاينده هاي گازي داشته باشند، كاربرد دارد. دستگاه هاي كنترل كيفي هوا نيز در آزمايشگاه ها، مراكز پرورش گل و گياه و قارچ و جهت تست آلاينده هاي محيطي بكار مي روند.

نشت یاب مدل DF110 با قابلیت شناسایی گازهای مبرد HFC, HCFC, CFC: و هیدروژن و … دارای سه حالت حساست بالا، متوسط و پایین و هشدار صوتی می باشد. این نشت یاب ساخت کمپانی KIMO فرانسه بوده که با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8204
آخرین بروزرسانی : 6 جولای 2019 در 11:08 ق.ظ

  دتکتور،نشت یاب گازهای یخچالی مدل KIMO DF110

  امتیازات :

  تشخیص تمام گاز های سردکننده HCFC ( هیدروکلروفلروکربن ) ، HFC ( هیدرو فلرو کربن ) . تشخیص ترکیب 5% هیدروژن و -95% نیتروژن . حسگر دیود گرما دیده . سه مدل حساسیت کم ، معمولی و زیاد . صفر خودکار اتوماتیک و دستی .

  مشخصات فنی :

  گاز های قابل تشخیص دستگاه نشت یاب گاز به شرح مقابل میباشند : دسته ی HFC و HCFC و CFC

  دستگاه نشت یاب گاز دارای حسگر نیمه هادی میباشد ، و نمایشگری LCD 13 دارد . 8 عدد برای نمایش آستانه ها .3 عدد برای حساسیت تشخیص و 2 عدد برای مقدار باتری و صفر خودکار دستی . نشانگر های دستگاه نشت یاب گاز به دو دسته ی LED که با بالا رفتن چگالی گاز ، تعداد آنها نیز تا 8 تا افزایش یافته و صوتی که بوق مانند است و با افزایش چگالی گاز ، افزایش دارد . طول پراب دستگاه 30 سانتی متر بوده و قابل انعطاف میباشد .این نشت یاب گاز تا 12 ساعت قابلیت کار خودکار داشته و دارای جنس ABS بوده و حفاظت آن از مدل  IP54 میبباشد . دمای کار نشت یاب گاز فوق از صفر تا 50 درجه بوده و قابلیت استفاده از آن در محیط هایی که در ارتفاع صفر تا 200 متر قرار دارند به شرط نامتغیر بودن غلظت هوا نیز وجود دارد . دمای نگهداری از دستگاه بین منفی 20 و 80 درجه سانتی گراد می باشد و خاموشی خودکار پس از 15 دقیقه تنظیم شده است . این دستگاه وزنی معادل 295 گرم دارد .

  مشخصات دستگاه :

  نشت یاب گاز فوق دارای سه حالت اندازه گیری به ترتیب زیر میباشد :

  حساسیت پایین ( B ) . حساسیت عادی ( norm ) . حساسیت بالا ( H  )

  بازه ی اندازه گیری نشت یاب گاز DF110 در سه حالت بالا از صفر تا 300g/an ، صفر تا 30g/an و3 g/an میباشد . اخطار بصری بر روی نمایشگر در سه حالت نیز این گونه است که وقتی چگالی گاز به حداکثر قابل انداز ه گیری برسد تمام LED  ها روشن میشوند .

  تعمیر و نگهداری :

  ما عهده دار چکاپ ، تنظیم و تعمیر دستگاه شما میشویم تا کیفیت اندازه گیری های شما را در سطح قابل قبولی تضمین کنیم .بر اساس بیمه ی کیفی ، ما توضیه میکنیم هر سال دستگاه را برای شما چکاپ کنیم .

  توصیه ما این است که به طور مرتب تمیزی حسگ و فیلتر آن را برای تضمین کیفیت دستگاه تست بفرمایید .

  گارانتی :

  دستگاه ها دارای یک سال صمانت نقص در ساخت هصتند ( به مراکز خدمات پس از فروش تحویل دهید )

  قابل تهیه همراه گواهی تایید ، کیف حمل ، نمونه های گاز های سرد کننده و فیلتر و کیفف غلاف مغناطیسی میباشد .