دستگاه دورسنج | تاکومتر لوترون مدل LUTRON DT-2268

محصولات

دستگاه دورسنج | تاکومتر لوترون مدل LUTRON DT-2268

دستگاه دورسنج | تاکومتر لوترون مدل LUTRON DT-2268

LUTRON DT-2268 tachometer

دستگاه تاکومتر مدل LUTRON DT-2268، دارای لیزر جهت عملکرد آسان و دقیق میباشد این تاکومتر می تواندکاربرد وسیعی در صنعت و کارخانه هاداشته باشد. همچنین در بازبینی و اندازه گیری سرعت پمپ ها، موتورها و به طور کلی نگهداری صنعتی، تولید، کنترل کیفیت، آزمایشگاه ها، مدارس و کالج ها می توان ازاین تاکومتر استفاده نمود.زیرا از انواع دورسنج نوری ،مکانیکی ،لیزری می باشد.دستگاه تاکومتر DT-2268 ساخت کمپانی لوترن تایوان بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. دورسنج DT-2268 را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

برند : LUTRON / TAIWAN
کد محصول : 2244
آخرین بروزرسانی : 26 آگوست 2019 در 9:33 ق.ظ

  قیمت و خرید دستگاه تاکومتر لیزری لوترون مدل LUTRON DT-2268

  دروسنج لوترون DT-2268 دارای لیزر جهت عملکرد آسان و دقیق میباشد این تاکومتر می تواندکاربرد وسیعی در صنعت و کارخانه هاداشته باشد. همچنین در بازبینی و اندازه گیری سرعت پمپ ها، موتورها و به طور کلی نگهداری صنعتی، تولید، کنترل کیفیت، آزمایشگاه ها، مدارس و کالج ها می توان ازاین تاکومتر استفاده نمود.زیرا از انواع دورسنج نوری ،مکانیکی ،لیزری می باشد. دستگاه تاکومتر DT-2268 ساخت کمپانی لوترن تایوان بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

   

  مشخصات فنی دستگاه تاکومتر مدل LUTRON DT-2268

  1. قابلیت اندازه گیری به دو روش نوری و مکانیکی
  2. دارای لیزر برای عملکرد آسانتر
  3. اندازه گیری دور در حالت نوری : از 5 تا 100/000 RPM
  4. اندازه گیری دور در حالت مکانیکی : از 0.5 تا 19/999 RPM
  5. تاکومتر نوری (RPM)
  6. تاکومتر مکانیکی (RPM, m/min., ft/min.)
  7. دامنه وسیع : 0.5 _ 100,000 RPM
  8. رزولوشن : 0.1 RPM
  9. ذخیره مقادیر ماکزیمم/ مینیمم و مقادیر قبلی
  10. نمایشگر LCD بزرگ

   

  از کاربردهای این دستگاه میتوان به تست و اندازه گیری سرعت چرخش یک میله یا دیسک در موتورها و دستگاه ها به عنوان دورسنج موتور، تاکومتر خودرو، دورسنج الکتروموتور و استروب اسکوپ صنعتی اشاره کرد.

  فروش انواع دورسنج دیجیتالی، لیزری، ac، dc، نوری، مکانیکی و الکتریکی در برندهای معتبر از جمله لوترون، فلوک، یونیتی، تستو . میتوانید جهت مشاوره و اطلاع از قیمت خرید، انتخاب دورسنج ارزان، و اینکه تاکومتر چیست و چه کاربردی دارد با ما تماس بگیرید.

  برند : LUTRON / TAIWAN

   

  #آموزش : مفهوم تاکومتر، انواع و موارد کاربرد ؟