ضربه گیر قابل تنظیم پارس نیوماتیک مدل AD3650

محصولات

ضربه گیر قابل تنظیم پارس نیوماتیک مدل AD3650

ضربه گیر قابل تنظیم پارس نیوماتیک مدل AD3650

Pneumatic Hydraulic Adjust Shock Absorber AD3650

همواره نیروهای ناشی ازانرژی حرکتی و مکانیکی به عبارتی سینماتیک با اتلاف انرژی همراه هستند.این اتلاف عمدتا در ماشین آلات ناشی از برخورد قطعات است که با صدای اضافی همراه است و درطولانی مدت سبب آسیب جدی به قطعات ماشین آلات می شود.این امر در موارد افزایش سرعت نمود بالاتری خواهد داشت.جهت رفع این موضوع بالشتک هوا، فنر و لاستیک کارایی مناسبی ندارند و نیاز به یک کنترل کننده خطی و ضربه گیر متناسب با فاصله نصب تجهیزات داریم شرکت پارس نیوماتیک با ارائه محصول هیدرولیکی  ضربه گیر AD  بدون تنظیم  پارس نیوماتیک مدل PARS PNEUMATIC AD3650 خود این مشکل را رفع کرده است.

 

برند : PARSPNEUMATIC / IRAN
کد محصول : 16369
آخرین بروزرسانی : 25 اکتبر 2018 در 1:18 ب.ظ

  نیروهای ناشی ازانرژی حرکتی و مکانیکی به عبارتی سینماتیک با اتلاف انرژی همراه هستند.این اتلاف عمدتا در ماشین آلات ناشی از برخورد قطعات است که با صدای اضافی همراه است و درطولانی مدت سبب آسیب جدی به قطعات ماشین آلات می شود. جهت رفع این موضوع شرکت پارس نیوماتیک با ارائه ضربه گیر بدون تنظیم  پارس نیوماتیک مدل  PARS PNEUMATIC AD3650 نیاز به یک کنترل کننده خطی و ضربه گیر متناسب را فراهم ساخته است.

   

  مشخصات فنی ضربه گیر قابل تنظیم  پارس نیوماتیک مدل AD3650

  حداکثر جرم موثر: Kg(Me)1.400

  حداکثر انرژی در یک ساعت: Nm(ET)100.000

  حداکثر انرژی در هر سیکل: Nm(ET) 300

  کورس: 50

  دنده خارجی: M36*1.5

   

  کلمات کلیدی :

  پارس نیوماتیک , شركت پارس پنوماتيك , ضربه گیر AD , ضربه گیر AD قابل تنظیم , ضربه گیر AD3650, ضربه گیر PARSPNEUMATIC , ضربه گیر پنوماتیک , ضربه گیر پنوماتیکی , ضربه گیر جک هیدرولیک , ضربه گیر هیدرولیک , ضربه