فانکشن کالیبراتورهای فلوک سری 754,753 FLUKE

محصولات

فانکشن کالیبراتورهای فلوک سری 754,753 FLUKE

فانکشن کالیبراتورهای فلوک سری 754,753 FLUKE

Multifunction Calibrator FLUKE 753,754

فانکشن کالیبراتورهای فلوک سری 754,753 FLUKE، کالیبراتورهای فشار، دما، جریان و ولتاژ فلوک هستند که قابلیت تست چند پارامتر را به صورت حرفه ای دارند و در صنایع کالیبراسیون نقش مهمی دارند .مقوله کالیبراسیون چند سالی بیش نیست که در کشور ما به صورت جدی مطرح گردیده و توانسته است فصل نوینی را در صنعت کشور باز نماید. البته این امر دقیقاً به دلیل استقرار نظام های گوناگون مدیریت کیفیت است. از سری تجهیزات ابزار دقیق کالیبراتورهای سری 750 فلوک، برای عیب یابی، تعمیر و نگهداری و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق می باشد. این کالیبراتورها قابلیت اتصال به کامپیوتر را از طریق پورت usb دارد که شماباید نرم افزار DPC/Track فلوک را روی سیستم نصب کنید

این دستگاه ساخت کمپانی فلوک امریکا بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

برند : FLUKE / USA
کد محصول : 3902
آخرین بروزرسانی : 9 اکتبر 2019 در 3:14 ب.ظ

  فانکشن کالیبراتورهای فشار، دما، جریان و ولتاژ فلوک مدل 754,753 FLUKE 

  بيشتر تجهيزات اندازه گيری و سنسورها براي دقت مشخصي طراحي گرديده اند. پروسه ای که در آن دقت تجهيز را مورد ارزيابي قرار ميدهند کاليبراسيون نام دارد و در اینجا دستگاهی که بتواند مقدار ولتاژ، جریان و فشار را اندازه گیری کند، کالیبراتورهای Fluke 754,753 می باشند. این دستگاه ها ساخت کمپانی فلوک آمریکا بوده و فنی و مهندسی سیانکو نمایندگی فلوک آمریکا دستگاه را با یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش رائه می دهد.

  عملیات چند دستگاه در یک ابزار

  امتیازات :

  • کالیبره کردن دما ، فشار ، ولتاژ ، جریان ، مقاومت ، و ابزار های فرکانس
  • شیوه و روند از پیش طراحی شده برای فرستنده ها ، فرستنده های جذر دار ، کلید های فشار و دما
  • تامین و اندازه گیری بطور هم زمان
  • ذخیره ی خودکار نتایج کالیبراسیون
  • دارای ISO 9000 EPA FDA DSHA
  • اندازه گیری و شبیه سازی 13 نوع ترموکوپل و 8 نوع RTD

   

  کالیبراتور fluke 754 تمام ویژگی های fluke 753 را دارد و در کنار این موارد قابلیت اتصال به تجهیزات با پروتکل ارتباطی هارت (hart) را نیز داراست.

   

  مدل 754 با توانایی HART  :

  این کالیبراتور تمام توانایی های مدل 753 را دارد ، به علاوه ی توانایی کالیبره کردن ،نگهداری و عیب یابی  به کمک ابزار آلات HART  را دارا می باشد .عملگر های HART  به شما امکان مانیتورینگ ، کنترل و کالیبره کردن ابزار آلات HART را میدهند . این کالیبراتور قابلیت به کارگیری ابزار هایی با پالس های سریع مانند RTD فرستنده و PLC هایی که به پالس های 1میلی ثانیه پاسخ می دهند را دارد .

   

  این کالیبراتورها قابلیت ذخیره نتایج و اتصال به PC را برای بارگذاری نتایج، لیست ها و راهنماهای مربوط به کار را دارد. همچنین میتواند داده ها را از پرینتر چاپ کند و یا آنالیز و بایگانی کند. این مدل قادربه نگهداری یک هفته کامل کار در حافظه ی خود میباشد.

   

  لینک های مرتبط :

  هارت مولتی فانکشن کالیبراتور فلوک مدل Fluke 754

  مولتی فانکشن کالیبراتور فلوک مدل Fluke 753

   

  کلمات مرتبط : سورس کالیبراتور فلوک ,شبیه ساز فشار ,ویژگی های کالیبراتور،کالیبراتور FLUKE 754 ,کاليبراتور Fluke 753 ,کالیبراتور پرتابل فلوک ,کالیبراتور پیشرفته ,کالیبراتور دیجیتال ,کالیبراتور فلوک ,کالیبراتور منبع ,کالیبراتور مولتی فانکشن ,کالیبراتور میلی آمپر جریان ,کالیبراتور هارت ,کالیبراتور هارت فلوک ,کالیبراتور ولتاژ و جریان ,کالیبراتورهای فشار ,کالیبراسیون ,کالیبراسیون ولتاژ