ضربه گیر بدون تنظیم پارس نیوماتیک مدل PARSPNEUMATIC AC1416

محصولات

ضربه گیر بدون تنظیم پارس نیوماتیک مدل PARSPNEUMATIC AC1416

ضربه گیر بدون تنظیم پارس نیوماتیک مدل PARSPNEUMATIC AC1416

shock absorbers hydraulic parspneumatic AC1416

همواره نیروهای ناشی ازانرژی حرکتی و مکانیکی به عبارتی سینماتیک با اتلاف انرژی همراه هستند.این اتلاف عمدتا در ماشین آلات ناشی از برخورد قطعات است که با صدای اضافی همراه است و درطولانی مدت سبب آسیب جدی به قطعات ماشین آلات می شود. جهت رفع این موضوع شرکت پارس نیوماتیک با ارائه ضربه گیر بدون تنظیم پارس نیوماتیک مدل AC1412نیاز به یک کنترل کننده خطی و ضربه گیر متناسب را فراهم ساخته است.

برند : PARSPNEUMATIC / IRAN
کد محصول : 16043
آخرین بروزرسانی : 17 سپتامبر 2018 در 3:30 ب.ظ

  همواره نیروهای ناشی ازانرژی حرکتی و مکانیکی به عبارتی سینماتیک با اتلاف انرژی همراه هستند.این اتلاف عمدتا در ماشین آلات ناشی از برخورد قطعات است که با صدای اضافی همراه است و درطولانی مدت سبب آسیب جدی به قطعات ماشین آلات می شود.این امر در موارد افزایش سرعت نمود بالاتری خواهد داشت.جهت رفع این موضوع بالشتک هوا، فنر و لاستیک کارایی مناسبی ندارند و نیاز به یک کنترل کننده خطی و ضربه گیر متناسب با فاصله نصب تجهیزات داریم شرکت پارس نیوماتیک با ارائه محصول ضربه گیر هیدرولیکی خود این مشکل را رفع کرده است.

  مشخصات فنی ضربه گیر بدون تنظیم پارس نیوماتیک مدل PARSPNEUMATIC AC1416

  حداکثر جرم موثر: Kg(Me)70

  حداکثر انرژی در یک ساعت: Nm(ET)35.000

  حداکثر انرژی در هر سیکل: Nm(ET) 20

  کورس: 16

  دنده خارجی: M14*1.5

   

  کلمات کلیدی :
  PARSPNEUMATIC , Shock Absorber , پارس نیوماتیک , خرید ضربه گیر فنری , سرعت گیر جک پنوماتیک , ضربه گیر AC1416 , ضربه گیر بدون تنظیم , ضربه گیر پنوماتیک , ضربه گیر پنوماتیک AC , ضربه گیر سیلندر پنوماتیک , ضربه گیر کمک فنر , ضربه گیر کنترل سرعت پنوماتیک , کمک فنر AC1416