بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV130

محصولات

بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV130

بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV130

Speedometer | air flowmeter model LV 130

سرعت سنج|فلومتر جریان هوا مدل LV130

این دستگاه قابلیت اندازه گیری سرعت جریان هوا ، دما ، محاسبه دبی و میانگین گیری میباشد.این محصول ساخت کمپانی فرانسه با یک سال گارانتی می باشد.

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8090
آخرین بروزرسانی : 24 ژانویه 2018 در 11:14 ق.ظ

  بادسنج،فلومترهوا مدل KIMO LV130

  امتیازات :

  محاسبه جریان هوا . عملگر hold حداقل و حداکثر .اندازه گیری خودکار و مقدار متوسط . انتخاب واحد . قابلیت تنظیم خاموشی خودکار . نور پس زمینه . تشخیص جهت جریان .

  مشخصات فنی :

  قابلیت اندازه گیری سرعت هوا با حسگر هال افکت و دمای محیط با حسگر NTC است و دارای نمایشگر 4 خط LCD در ابعاد 36×50 میباشد و همچنین 5کلید بر روی صفحه نیز قرار دارد . پراب بادنما دارای قطر 100 میلی متر میباشد . تغذیه دستگاه توسط 4 باتری 1.5 ولت نیمه قلمی است که عمری معادل 180 ساعت دارند .دمای استفاده فلومترهوا و پراب از صفر تا 50 درجه میباشد و در محیط هایی در ارتفاع بین صفر تا 2000 متر به شرط نا متغیر بودن غلظت هوا نیز کار میکنند . دمای نگهداری فلومتر هوای فوق از منفی 20 تا 80 درجه سانتی گراد میباشد. خاموشی خودکار دستگاه نیز از صفر تا 120 دقیقه قابل تنظیم است . وزن این فلومتر بالغ بر 390 گرم میباشد .

  مشخصات دستگاه :

  واحدهای اندازه گیری این فلومتر هوا در سرعت ، جریان هوا و دما به ترتیب زیر اند :

  از 0.3 تا 35 m/s ، از صفر تا 99.999 m3/h ، از صفر تا 50 درجه سانتیگراد . تلرانس فلومتر هوا lv130 نیز در واحد های سرعت و جریان هوا و همچنین دما برابر است با : در سرعت در بازه ی 0.3 تا 3 متربر ثانیه برابر 3% از 0.1 متر بر ثانیه و در بازه ی 3.1 تا 35 متر بر ثانیه برابر 1% از 0.3 متر بر ثاینه است . در جریان هوا برابر است با 3% از 0.03 سانتیمتر مربع و در دما نیز 0.4% از 0.3 درجه سانتیگراد خوانده شده میباشد .

  اصول کار دستگاه:

  سرعت هوا : سنسور هال افکت

  چرخش پراب بادنما به یک آهنربای 8 تایی چرخان متصل است . حسگر هال افکت دوبل در کنار آهنربا نصب شده و سیگنال های انتقالی میدان مغناطیسی را دریافت میکند . سیگنال سنسور به فرکانس الکتریکی تبدیل شده و با سرعت چرخش پراب بادنما متناسب است . خواندن سیگنال ها به شما اجازه میدهد تا متوجه جهت چرخش شوید .

  دماسنج : پراب CTN

  پراب های ترمیستوری با ضریب حرارتی منفی که دارای مقاومتی هستند که با تغییر دما کاهش میابد .

   

  ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . )

  این فلومتر هوا با گواهی کالیبراسیون ، کیف حمل ، غلاف مغناطیسی ضد ضربه و مخروط جریان هوا برای باد سنج قابل تهیه میباشد .