بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV50

محصولات

بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV50

بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV50

Speedometer | air flowmeter model LV50

بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV50

این دستگاه یک سرعت سنج هوا و یا فلومتر جهت اندازه گیری حجم و سرعت جریان سیال گاز مورد استفاده قرار میگیرد همچنین این وسیله با پروب پرده ای ساخت کمپانی kimo فرانسه می باشد.

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8080
آخرین بروزرسانی : 23 ژانویه 2018 در 2:47 ب.ظ

  بادسنج،فلومتر جریان هوا مدل KIMO LV50

  امتیازات :

  استفاده آسان . عملگر hold . پروانه نصب شده . خاموشی خودکار دستگاه پس از بیست دقیقه .

  مشخصات عمومی دستگاه فلومتر هوا:

  جنس دستگاه فلومتر هوا از ABS بوده و حفاظت آن را IP54 بر عهده دارد . نمایشگر LCD با قابلیت نمایش 5 عدد به صورت تک خط و به اندازه ی 20×50 میلی متر . قطر پروانه 100میلی متر و وزن دستگاه با باتری 200 گرم است .

  مشخصات فنی دستگاه به شرح ذیل می باشد :

  -واحدهای اندازه گیری در دما C و f و در سرعت km/h ، m/s ، fpm هستند . بازه ی اندازه گیری دما بین منفی 20 تا 80 درجه سانتی گراد و در سرعت از 0.3 تا 35 متر بر ثانیه میباشد .

  -تلرانس دما معادل 0.4% از 0.3 درجه سانتیگراد خوانده شده و تلرانس سرعت در بازه ی 0.3 تا 3 متر بر ثانیه برابر 3% از 0.1 متر بر ثانیه خوانده شده و در بازه ی 3.1 تا 35 متر بر ثانیه برابر 1%از 0.3 متر بر ثاینه خوانده شده می باشد . دقت اندازه گیری دما 0.1 سانتی گراد و سرعت در بازه ی 0.3 تا 3 متر بر ثانیه برابر 0.01 متر بر ثانیه و در بازه ی 3.1 تا 35 متر بر ثانیه برابر 0.1 متر بر ثانیه میباشد . زمان پاسخگویی دستگاه در دما 5 ثانیه و در سرعت 4 ثاینه بوده و همچنین گفتنی است برای اندازه گیری ها از دماسنج CTN و سنسور هال افکت استفاده میشود . دمای کار فلومتر هوا بین صفر تا 50 درجه سانتیگراد و دمای نگهداری از دستگاه بین منفی 20 تا 80 درجه سانتیگراد میباشد . تغذیه دستگاه با 4 باتری 1.5 ولت که عمری معادل 70 ساعت دارند تامین میشود .

  -این فلومتر هوا به همراه یک گواهی تنظیم ، کیف حمل  و غلاف مغناطیسی قابل تهیه می باشد .

  -ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید . همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . )

  استفاده از دستگاه فلومتر هوا:

  اندازه گیری مقادیر:

  برای روشن کردن دستگاه فلومتر هوا کلید on/off/hold را فشار دهید . پس از نمایش نام دستگاه مقدار اندازه گیری شده نمایش داده میشود . برای تغییر پارامتر ها کلید select  را فشار دهید .

  Hold کردن مقادیر:

  در حین اندازه گیری کلید on/off/hold را کمی نگه داشته تا مقادیر ثابت شوند ، کلمه hold نمایش داده میشود و مقادیر هلد می شوند.

  برای تغییر پارامتر ها کلید select  را فشار دهید و برای برگشت از هلد کلید on/off/hold را دوباره نگه دارید .

  تغییر واحد سرعت :

  برای نمایش واحد های سرعت کلید select را فشار داده و با نگه داشتن آن واحد سرعت را تغییر دهید . با فشار دادن دوباره ی کلید select بین m/s ، fpm ، km/h یکی را انتخاب کنید . نگه داشتن کلید select به مدت بیشتر باعث تایید و برگشت به صفحه ی اندازه گیری میشود .

  تغییر واحد دما :

  برای نمایش واحدهای دما کلید select را فشار داده وکمی نگه دارید . با فشار دادن دوباره ی کلید  بین F  و C یکی را انتخاب کنید . نگه داشتن کلید select به مدت بیشتر باعث تایید و برگشت به صفحه اندازه گیری میشود .

  تعویض باتری ها :

  درب پشتی دستگاه فلومتر هوا را جدا کنید ، باتری های نیمه قلمی 1.5 ولت جدید را جایگذاری کرده و درب پشت را دوباره جاگذاری میکنید .

  خاموشی خودکار : اگر از دستگاه بیش از بیست دقیقه استفاده نشود بطور خودکار خاموش میشود .