ترمومتر دقیق مواد غذایی مدل testo 112

محصولات

ترمومتر دقیق مواد غذایی مدل testo 112

ترمومتر دقیق مواد غذایی مدل testo 112

testo 112 highly accurate temperature measuring instrument - Temperature measuring instrument for food

ترمومتر Testo 112 و پراب های Pt100 و NTC به صورت جداگانه توسط کاربر خریداری می شوند، این تجهیز دارای تاییدیه PTB و قابلیت کالیبراسیون هستند و برای اندازه گیری ها و کنترل کیفیت رسمی تأیید می شوند.

برند : TESTO / GERMANY
کد محصول : 32265
آخرین بروزرسانی : 27 آوریل 2021 در 1:28 ب.ظ

  معرفی و خرید ترمومتر دقیق و کالیبره شده برای مواد غذایی مدل testo 112

  ترمومتر دقیق testo 112 ابزار ایده ال برای اندازه گیری دما با دقت بالا برای کنترل توسط بازرسان مواد غذایی ، ارزیاب ها و … می باشد. از تستو 112 با محدوده اندازه گیری بزرگ حدود  منفی 50 تا 300 درجه سانتیگراد برای کنترل کیفیت غذا و همچنین برای اندازه گیری دما توسط دامپزشکان و آسیب شناسان استفاده می شود. در این ترمومتر هر دو پروب NTC و Pt100 می توانند به ورودی دستگاه متصل شوند، بنابراین  این ترمومتر قادر است دامنه وسیعی از دما را از کالا های منجمد تا نظارت بر سرخ کن  ها ویا اندازه گیری دما با نفوذ به عمق چربی ها پوشش دهد.

  ترمومتر Testo 112 و پراب های Pt100 و NTC انتخاب دستگاه که به صورت جداگانه توسط کاربر خریداری می شوند که دارای تاییدیه PTB و قابلیت کالیبراسیون هستند و برای اندازه گیری ها و کنترل کیفیت رسمی تأیید می شوند.

  دقت بسیار بالا و قابلیت اطمینان در دمای زیاد و در دمای پایین با فناوری NTC و Pt100 می تواند اندازه گیری های قابل استنادی را هم در دمای پایین در انبار های سردخانه ای و هم در دمای بالا مثلا سرخ کن ها با چربی عمیق برای کاربر به ارمغان آورد قابلیت اتصال انواع پروب های NTC و Pt100 مطابق با نیاز کاربر نظیر انواع پروب حرارتی و تماسی ، نفوذی و پروب های قابل کالیبراسیون برای نفوذ  در غذا یا پروب هوا در کنار دقت، اصلی ترین ویژگی های این دماسنج می باشد، صفحه نمایش بزرگ، با نور پس زمینه ، آلارم صوتی در هنگام عبور ار حد مجاز تعیین شده توسط کاربر ، نمایش مقادیر حداقل و حداکثر و فریز خودکار داده دیگر ویژگی های این سری ترمومتر محسوب می شوند
  دماسنج مواد غذایی تستو دارای محافظ ایمنی TopSafe برای جلوگیری از نفوذ آب و سایر آلودگی ها، با کلاس محافظتی IP65 می باشد این دستگاه  همچنین می تواند از مزایای ارائه شده توسط چاپگر پرتابل testo بهره مند شود. این امکان را برای کاربر فراهم می شود تا داده های اندازه گیری را با توجه به تاریخ و زمان به عنوان مستند چاپ کند

   

  ویژگی های ترمومتر دقیق و کالیبره شده برای مواد غذایی مدل testo 112

  • اندازه گیری دقیق دما به صورت کالیبره شده
  • طراحی برای تست مواد غذایی
  • صفحه نمایش مجهز به نور پس زمینه
  • دارای محافظ ژلاتینی TOPSAFE
  • قابلیت اتصال به چاپگر پرتابل تستو

   

  جدول مشخصات فنی ترمومتر مواد غذایی تستو آلمان testo 112

   مشخصات دمایی Pt100
  محدوده اندازه گیری 50- تا 300+ درجه سانتی گراد
  دقت ± 0.2 درجه سانتیگراد (50- تا 200+ درجه سانتیگراد)

  ± 0.3 درجه سانتیگراد (محدوده باقیمانده)

  میزان دقت نمایش 0.1 درجه سانتیگراد

   

   مشخصات دمایی NTC
  محدوده اندازه گیری 50- تا 120+ درجه سانتی گراد
  دقت ± 0.2 درجه سانتیگراد (25- تا 40+ درجه سانتیگراد)

  ± 0.3 درجه سانتیگراد (40.1+ تا 80+ درجه سانتیگراد)

  ± 0.5 درجه سانتیگراد (محدوده باقیمانده)

  رزولوشن 0.1 درجه سانتیگراد

   

  اطلاعات فنی
  ابعاد 182x64x40 میلی متر (LxWxH)
  دمای کاری مناسب برای دستگاه 20-تا 50+ درجه سانتی گراد
  جنس بدنه محصول ABS
  کلاس محافظتی TopSafe؛ IP65
  رنگ محصول سفید؛ نقره اي
  نرخ سرعت اندازه گیری 0.5 ثانیه
  تعداد کانال های اتصال پراب دمایی 1 کانال
  تاییدیه ها EU-guideline 2014/30 / EU
  نوع باتری باتری  کتابی 9 ولت
  عمر باتری 100 ساعت
  دمای قایل تحمل برای دستگاه 30-تا 70+ درجه سانتی گراد
  وزن شامل باتری، 186 گرم

   

  testo 112 – Officially calibratable one-channel temperature measuring instrument

  The calibratable testo 112 precision temperature measuring instrument was designed specially for official inspection measurements. The instrument is approved for official measurements by food inspectors, assessors and official authorities on account of its PTB design approval and the option of calibrating it. A built-in self-test indicates correct functioning before measurement begins.
  Owing to its wide measuring range, testo 112 is the ideal temperature measuring instrument for all areas of food monitoring. NTC probes (thermistor probes) and Pt100 probes (platinum resistance probes) can both be attached to the probe input, so that a wide temperature range is covered, ranging from deep-frozen products to deep-fat fryer monitoring.
  In order to document readings, testo 112 provides the possibility of printing data directly on site with date and time. This is particularly interesting for food hygiene inspectors. If adjustable high or low limit values are exceeded, the instrument immediately sounds an audible alarm.

  Minimum and maximum limit values can be conveniently called up in the two-line display.
  It is possible to print out readings on site on the Testo printer (optional).