نانو پارتیکل کانتر، غبارسنج تستو Testo DiSCmini

محصولات

نانو پارتیکل کانتر، غبارسنج تستو Testo DiSCmini

نانو پارتیکل کانتر، غبارسنج تستو Testo DiSCmini

Testo DiSCmini Handheld Nano Particle Counter

نانو پارتیکل سنج تستو آلمان مدل testo DISCmini دستگاهی جهت اندازه گیری ذرات معلق در هوا، سنجش میانگین قطر و LDSA با وضوح نمایشی و زمان اندازی 1 ثانیه ای بدون نیاز به حلال یا منابع تابش رادیو اکتیو، حساس نبودن به ارتعاش و قابلیت راه اندازی در هر موقعیت مکانی را دارد. این غبارسنج محیطی به همراه باتری با عمر طولانی با استفاده بیش از 8 ساعت استفاده می باشد.

برند : TESTO / GERMANY
کد محصول : 31128
آخرین بروزرسانی : 12 ژانویه 2021 در 2:08 ب.ظ

  معرفی و قیمت خرید اینترنتی نانو پارتیکل کانتر تستو آلمان مدل testo DISCmini

  نانو پارتیکل کانتر تستو آلمان مدل testo DISCmini دستگاهی جهت تست پارتیکل (اندازه گیری ذرات معلق در هوا)، سنجش میانگین قطر و LDSA با وضوح نمایشی بالا و زمان اندازه گیری 1 ثانیه ای بدون نیاز به حلال یا منابع تابش رادیو اکتیو است. از دیگر قابلیت های دستگاه پارتیکل سنج تستو حساس نبودن به ارتعاش و راه اندازی در هر موقعیت مکانی به همراه باتری با عمر طولانی با استفاده بیش از 8 ساعت استفاده می باشد.

   

   کاربرد نانو پارتیکل کانتر تستو آلمان مدل testo DISCmini

   

  از دستگاه نانو پارتیکل کانتر TESTO DiSCmini می توان برای نظارت شخصی برای قرار گرفتن فرد در محیط با ذرات فوق ریز یا UFP در محیط کار با محیط های سمی مانند محیط های دارای دودگازوئیل استفاده کرد.

   

  غبارسنج محیطی تستو testo DiSCmini قادر به اندازه گیری تعداد و قطر ذرات نانو پارتیکل براساس شارژ الکتریکی ذرات معلق در هوا می باشد که قادر است میزان قرار گیری انسان را در معرض دود های سمی یا نانو ذرات صنعتی کنترل و اندازه گیری کند.

   

  به خطرافتادن سلامتی ناشی از برخورد با نانو ذرات

  در مطالب قبلی اثرات منفی نانو پارتیکل ها را بررسی کردیم که براساس معیارهای مبهمی باعث به خطر افتادن سلامتی انسان در محیط های صنعتی می شود، که هم اکنون دستگاه شمارنده ذرات (ذره سنج) تستو TESTO DiSCmini قادر به اندازه گیری این ذرات خطرناک در محیط های مطلوب و نامطلوب در هر شرایطی می باشد و می توان معیار اندازه گیری مهم LDSA را با این پارتیکل سنج اندازه گیری و ذخیره کرد.

   

   نمایندگی رسمی تستو، نانو پارتیکل کانتر مدل testo DISCmini

   

  کاربرد های دستگاه غبارسنج دیجیتال تستو testo :

  • تعیین نانو پارتیکل های موجود در محیط انسان که در معرض ذرات آلوده در محل کار مانند گازوئیل و ذرات سمی در تاسیسات کارخانه های بزرگ، نجارها و دود های حاصل از جوشکاری و… در گروه های آسیب پذیر مانند محیط هایی که بیماران مبتلا به آسم و بیماران COPD است. همچنین دستگاه نانو پارتیکل امکانات کاربردی مختلفی در رشته های مختلف تحقیقات و بررسی های علمی به دانشمندان و محقق ارائه می دهد.

   

  • سایز کوچک این دستگاه قابلیت حمل را به راحتی برای کاربران فراهم می کند و بستر مناسبی برای نظارت بر هوای محیط و تنظیم شبکه ها فراهم می کند. اندازه گیری قوی و با دقت بالا با وضوح زمانی 1HZ هرتز برای هر سه پارامتر که کاربر قادر است تغییرات سریع را در تعداد آئروسل شناسایی کند

   

  • اندازه گیری نانو ذرات معلق از 10 تا 100 نانومتر

   

  • غلظت ذرات بررسی شده به توزیع اندازه ذرات و میانگین زمان اندازه گیری شده، مقادیر معمول برای نمونه و 1000 تا 1000000

   

  • دقت اندازه گیری 30Y معمول برای سایز و تعداد پارتیکل ها

   

  جزئیات سفارش دستگاه پارتیکل سنج: دستگاه به همراه کیف حمل، کارت SD، کاور محافظ، شلنگ اضافی برای اتصال به ایمپکتور IMPACTOR، کابل شبکه مخصوص، گواهی کالیبراسیون TESTO

   

  دستگاه های پارتیکل کانتر با نام های مختلفی اعم از غبارسنج دیجیتال، پارتیکل سنج، دستگاه تست پارتیکل، گرد و غبار سنج، دستگاه شمارنده ذرات، ذره سنج شناخته می شود، گروه تجاری صنعتی سیانکو غبارسنج ها را با یک سال گارانتی معتبر به همراه کاتالوگ و راهنمای کاربری به مشتریان عزیز ارائه می کند.

   

  جدول مشخصات فنی دستگاه نانوپارتیکل کانتر تستو آلمان Testo DiSCmini

  سایز ذرات

  10 to 300 nm (Modal value)

  10 to 700 nm (absolute)

  غلظت ذرات

  1000 to 1000000 Particle/cm³ (typical values)

  The evaluated particle concentration depends on the particle size distribution and the mean measurement time.

  دقت

  ±30 % typical for size and number

  ±100 Particle/cm³ absolute in number

   

  اطلاعات فنی عمومی

  رطوبت کاری

  < 90 %RH, non-condensing

  وزن

  700 g

  ابعاد

  180 x 90 x 42.5 mm

  دمای محیط

  +10 to +30 °C

  عمر باتری

  Typically 8 hours with a fully charged battery, depending on ambient temperature

  منبع تغذیه

  Mains unit, 100-120 Volt or 200-240 Volt, 50/60 Hz for charging the batteries

  فشارهوا کاری

  800 to 1100 mbar absolute

  ±20 mbar (Delta p max. on the air inlet)