ترمومتر غیر تماسی ترمومتر لیزری LUTRON TM-958

محصولات

ترمومتر غیر تماسی ترمومتر لیزری LUTRON TM-958

ترمومتر غیر تماسی ترمومتر لیزری LUTRON TM-958

TM-958 Thermometer

دستگاه ترمومتر غیر تماسی تفنگی (لیزری) LUTRON TM-958 از برند لوترون تایوان یک ترمومتر تفنگی با قابلیت اندازه گیری دما تا 305 درجه سانتیگراد را دارا می باشد . شرکت سپهران رتباطات بهترین عامل خرید ،فروش و پخش و توزیع دقیق ترین ترمومتر تفنگی است که ارائه دهنده کاملترین خدمات با کیفیت بالا  در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. همچنین این دستگاه با کاربرد ساده می تواند شما را در اندازه گیری دمای اجسام  مختلف و در اماکن گوناگون کمک کند. ترمومتر غیر تماسی ,ترمومتر لیزری TM-958ساخت کمپانی لوترون تایوان بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

برند : LUTRON / TAIWAN
کد محصول : 479
آخرین بروزرسانی : 27 آگوست 2019 در 11:01 ق.ظ

  مشخصات، قیمت و خرید دستگاه ترمومتر غیر تماسی تفنگی (لیزری) TM-958

  این ترمومتر لیزری لوترون LUTRONTM-958 از برند لوترون تایوان یک ترمومتر تفنگی با قیمت مناسب با قابلیت اندازه گیری دما تا 305 درجه سانتیگراد را دارا می باشد . شرکت سپهران رتباطات بهترین عامل خرید ،فروش و پخش و توزیع دقیق ترین ترمومتر تفنگی است که ارائه دهنده کاملترین خدمات با کیفیت بالا  در کوتاهترین زمان ممکن می باشد. همچنین این دستگاه با کاربرد ساده می تواند شما را در اندازه گیری دمای اجسام  مختلف و در اماکن گوناگون کمک کند. ترمومتر غیر تماسی ,ترمومتر لیزری TM-958ساخت کمپانی لوترون تایوان بوده و دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد. این محصول را می توانید از شرکت فنی و مهندسی سیانکو تهیه نمائید.

   

  ترمومتر غیر تماسی ترمومتر لیزری TM-958

  مشخصات فنی دستگاه ترمومتر لیزری لوترون LUTRONTM-958

  1. محدوده اندازه گیری دما : -30~305 C
  2. دارای دو واحد اندازه گیریC/F
  3. دارای ثابت نگهدارنده اتوماتیک صفحه نمایش
  4. دقت اندازه گیری  : 0.5C

  می توان از دیگر امکانات و مزایای دستگاه ترمومتر غیر تماسی ، تفنگی (لیزری) TM-958 در کاربرد های ابزاردقیق به موارد زیر نیز اشاره نمود :

  1. دارای لیزر نشانه گر قابل تنظیم برای استفاده آسانتر
  2. با قابلیت تنظیم کانون سنجش برای دقت بالاتر
  3. دارای ابعاد کوچک
  4. ساخت تایوان

   

  سیانکو نمایندگی فروش تجهیزات لوترون با بهترین قیمت، برای خرید و نحوه سفارش کالا تماس بگیرید.