دستگاه پرتابل سختی سنج آب، متر TDS مدل HI9034 HANNA

محصولات

دستگاه پرتابل سختی سنج آب، متر TDS مدل HI9034 HANNA

دستگاه پرتابل سختی سنج آب، متر TDS مدل HI9034 HANNA

Heavy Duty Waterproof Portable TDS Meter - HI9034

دستگاه TDS متر پرتابل سختی سنج آب مدل HI9034

دستگاهی با بدنه مقاومت و پرتابل و قابل استفاده در انواع شرایط سخت محیطی. این دستگاه توسط یک پراب هدایت سنج 4حلقه (که اجازه اندازه گیری سه بازه به صورت همزمان را به کاربر میدهد) میباشد که اندازه گیری های لازمه را انجام دهد.
فرایند قرائت TDS پروسه ATC تنظیم شده که به صورت خودکار انجام میشود که باعث اطمینان از دقت و سرعت اندازه گیری ها در کل محلول میباشد.
TDS مفهوم و بیانگر مقدار مواد جامد موجود در محلول میباشد که یون های موجود را مورد بررسی قرار میدهد.
متری مناسب برای برنامه های کاربردی مثلا برای استفاده در زمینه های پس آب های تصفیه خانه های آب و یا فاضلاب های شهری ، اسمز معکوس ، HVAC ، میباشد.

برند : HANNA / USA
کد محصول : 9553
آخرین بروزرسانی : 16 جولای 2022 در 4:05 ب.ظ

قیمت فروش : جهت سفارش تماس بگیرید
برای خرید تماس بگیرید

  مشخصات،قیمت و خرید TDSمتر پرتابل ضدآب هانا مدل HANNA HI 9034

  Heavy Duty Waterproof Portable TDS Meter – HI9034

  میزان ایده آل TDS آب پیشنهاد شده توسط متخصصان بهداشت آمریکا میزان 50ppm و زیر این مقدار است. هنگامی که کل مواد جامد محلول در آب (TDS) کم باشد، مقدار املاح آب بدن کم شده در نتیجه کلیه انسان سیگنالهای عصبی یا هورمونی ایجاد می‌کند و باعث افزایش ادرار می شود . همچنین اگر  کل مواد جامد محلول در آب (TDS) زیاد باشد، باعث بالا رفتن غلظت املاح در بدن شده که باعث حس تشنگی در فرد میشود.

  اطلاعات بیشتر » سختی سنج TDS چیست؟

  دستگاه TDS سنج برند هانا آمریکا مدل HI-9034 میزان سختی آب و کیفیت مایعات را در سه محدوده با دقت بالا اندازه گیری میکند، محدوده ها در جدول زیر مشخص شده اند و روی دستگاه دکمه هایی تعبیه شده اند که میتوان سه محدوده اندازه گیری TDS را به راحتی انتخاب کرد. دستگاه پرتابل، قابلیت حمل آسان و دارای بدنه مقاوم و ضدآب و کالیبراسیون TDS دستگاه به صورت دستی و در یک نقطه انجام میشود.

  علاوه بر موارد فوق، دما در رسانایی محلول و اندازه گیری های کیفیت و سختی مایعات در ارائه نتایج تاثیر زیادی دارد که این دستگاه با داشتن سنسور جبران دمایی خودکار این مشکل را برطرف کرده و کاربر میتواند مطمئن باشد که مقادیر اندازه گیری شده بدون دخالت دما به صورت دقیق ارائه میشود. و دستگاه دارای پراب چهارحلقه ای کنداکتیویتی برای انداازه گیری سه محدوده مورد نظر میباشد. همراه با دستگاه پراب چهار حلقه HI76302W ارائه میشود.

  این دستگاه به طور قابل توجهی در تصفیه فاضلاب، اسمز معکوس و HVAC  استفاده میشود.

  اسمز معکوس (به انگلیسی: Reverse osmosis) فرایندی است که در آن از فشار برای معکوس نمودن جریان اسمزی(گذرندگی) آب از درون یک غشای نیمه‌تراوا استفاده می‌شود. بهترین روش نمک زدائی از آبهای لب شور و شور استفاده از فرایند اسمز معکوس می‌باشد، زیرا سیستم پیچیده‌ای نداشته و راهبری آن قابلیت کنترل بیشتری از دیگر روش‌ها می‌باشد و با توجه به توسعه روش‌های پیشرفته تولید غشاهای پلیمری، به‌کارگیری این روش، توجیه بیشتری دارد. صنایع امروز برای تصفیه آب مورد استفاده در بخش‌های تولید بخار و فرایند خود از سیستم اسمز معکوس استفاده فراوانی می‌برند. اساس کار این دستگاه‌ها بر عبور ملکولهای غیر یونی مثل آب از یک غشاء با روزنه‌های بسیار ریز بنا شده‌است.

  دقت این دستگاه در رنج های 0.0 mg/L  تا 19.99 g/ L  با یک ±1% FS میباشد.
  پراب 4 حلقه HI76302W که به وسیله یک متر و یک سنسور تکی تعبیه شده در آن میتواند اندازه گیری وسیعی از بازه ها را برای کاربر فراهم سازد.
  این پراب دارای یک سنسور دمایی میباشد که پروسه ATC را برای جبران درجه حرارت انجام میدهد 0 تا 50 درجه سانتی گراد و 32 تا 122 درجه فارنهایت.

  مشخصات فنی

  محدوده TDS 0.0 to 199.9 mg/L (ppm); 0 to 1999 mg/L (ppm); 0.00 to 19.99 g/L (ppt)
  رزولوشن TDS 0.1 mg/L (ppm); 1 mg/L (ppm); 0.01 g/L (ppt)
  دقت TDS ±1% FS (excluding probe error)
  کالیبراسیون TDS manual, one point
  جبران دمایی automatic, 10 to 50°C (50 to 122°F) with β = 2%/°C
  TDS فاکتور 0.5
  الکترود/پراب HI76302W conductivity probe with internal temperature sensor, DIN connector and 1 m (3.3’) cable (included)
  نوع /عمر باتری 9V / approximately 100 hours of continuous use
  شرایط محیط 0 to 50°C (32 to 122°F); RH max 100%
  ابعاد 196 x 80 x 60 mm (7.7 x 3.1 x 2.4’’)
  وزن 425 g (0.9 lb)
  اطلاعات سفارش دستگاه HI9034 is supplied with HI76302W conductivity probe, calibration screwdriver, battery, instruction manual, and rugged carrying case.

   

  Heavy Duty Waterproof Portable TDS Meter – HI9034

  مینی کنترلر TDS هانا آمریکا مدل HANNA BL983318

  شوری سنج جیبی آب مدل HANNA HI98203

   

  فروش و پشتیبانی انواع تجهیزات آزمایشگاهی، کیفیت سنج مایعات،TDS متر و سختی سنج آب در تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق سیانکو

  سیانکو نمایندگی فروش تجهیزات هانا