نور سنج ارزان قیمت سی ای ام مدل CEM DT-92

محصولات

نور سنج ارزان قیمت سی ای ام مدل CEM DT-92

نور سنج ارزان قیمت سی ای ام مدل CEM DT-92

CEM DT-92 Mini Light Meter

نور سنج یا لایت متر CEM DT-92 محصول دقیق و پرتابل کمپانی سی ای ام  هنگ کنگ است که با قیمت مناسب و ارزان در گروه فنی و مهندسی سیانکو  عرضه می شود. نورسنج DT-92 ابزاری مناسب و کاربری برای سنجش نور گلخانه ها و محیط های عکاسی می باشد. قابلیت ذخیره سازی مقادیر ماکزیمم و مینیمم و وجود چراغ پس زمینه صفحه نمایش از ویژگی های ممتاز روشنایی سنج سی ای ام DT-92 است.

کلمات کلیدی: نورسنج گلخانه,نورسنج عکاسی,کاربرد نورسنج,کلوین متر,لومن متر,سولار متر,لوکس متر
برند : CEM / HONG KONG
کد محصول : 21573
آخرین بروزرسانی : 8 آگوست 2019 در 2:48 ب.ظ

  معرفی و خرید نورسنج محیطی سی ای ام مدل CEM DT-92

  نور سنج یا لایت متر CEM DT-92 محصول دقیق و پرتابل کمپانی سی ای ام  هنگ کنگ است که با قیمت مناسب و ارزان در گروه فنی و مهندسی سیانکو  عرضه می شود. نورسنج DT-92 ابزاری مناسب و کاربری برای سنجش نور گلخانه ها و محیط های عکاسی می باشد. این دستگاه با محدوده اندازه گیری وسیع بر اساس پارامتر های FC و LUX و قابلیت انتقال داده از طریق بلوتوث ابزاری کاربردی برای سنجش نور محیط می باشد. قابلیت ذخیره سازی مقادیر ماکزیمم و مینیمم و وجود چراغ پس زمینه صفحه نمایش از ویژگی های ممتاز روشنایی سنج سی ای ام DT-92 است.

  گروه فنی و مهندسی سیانکو به عنوان  نمایندگی و عرضه کننده  تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری انواع نور و روشنایی سنج ، لومن متر و کلوین متر سولار متر و دستگاه سنجش نور خورشید را با قیمتی مناسب  گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند.

  CEM DT-92-

  ویژگی های لوکس متر سی ای ام  DT-92

  • محدوده اندازه گیری لوکس(روشنایی) : Lux /Fc 40,000
  • اندازه گیری بر اساس واحدهای Lux و Fc
  • حافظه ماکزیمم / مینیمم مقادیر
  • نور پس زمینه نمایشگر
  • اینترفیس بلوتوثی برای انتقال آسان داده های اندازه گیری شده

   

   

   

  مشخصات فنی لایت متر CEM DT-92

  عملکرد محدوده اندازه گیری رزولوشن دقت
  نور و روشنایی

  40,000Lux /Fc

  0.1Lux/0.01Fc

  ±5%±10d(<10,000Lux)

  نرخ اندازه گیری

  1.5 times/second

  Mini Light Meter CEM DT-92

  CEM DT-92 Mini Environment Meters are professionally designed with completely modern new outlooking.The whole series are equiped with Bluetooth, easy to transfer the measuring data to user’s smart phone. Fulfill requirements of fast,easy and accurate measurement and data analysis.