سنسور سنجش LEL گازسنج BW مدل MAX XT 2

محصولات

سنسور سنجش LEL گازسنج BW مدل MAX XT 2

سنسور سنجش LEL گازسنج BW مدل MAX XT 2

Combustible (LEL) Sensor for GasAlert MicroClip & Max XT II

سنسور یدکی گازسنج های BW MicroClip و BW Max XT II برای سنجش گاز های قابل احتراق LEL می باشد. این سنسور شامل یک فیلتر سیلیکونی سنگین است که آن را برای استفاده در محیط های دارای سیلیکون یا بخارات حاوی سیلیکون مناسب و ایده آل می باشد.

برند :
کد محصول : 32565
آخرین بروزرسانی : 9 ژوئن 2021 در 11:26 ق.ظ

  سنسور گاز قابل احتراق MICROpeL (LEL)

  سنسور یدکی گازسنج های BW MicroClip و BW Max XT II برای سنجش گاز های قابل احتراق LEL می باشد. این سنسور شامل یک فیلتر سیلیکونی سنگین است که آن را برای استفاده در محیط های دارای سیلیکون یا بخارات حاوی سیلیکون مناسب و ایده آل می باشد. این سنسور برای دستگاه های هشدار دهنده گاز میکرو کلیپ (Micro Clip) ، میکرو کلیپ ایکس تی (Micro Clip XT)، میکرو کلیپ ایکس ال (Micro Clip XL) ، هشدار دهنده گاز مکس ایکس تی (Max XT) و دستگاه مکس ایکس تی 2 (Gas Alert Max XT II) مناسب می باشد.

  توجه کنید در هنگام نظارت بر نشت انواع گازوئیل ، نفت سفید ، سوخت جت یا سایر بخارات هیدروکربنی سنگین با دمای نقطه اشتعال بالاتر از 38 درجه سانتیگراد (100 درجه فارنهایت) نباید از سنسور مجهز به فیلتر سیلیکونی  مدل SR-W-MP75C استفاده کرد و برای این موارد بایستی از سنسور گازسنج قابل اشتعال SR-W-MP75 بدون پسوند C استفاده کنید

  ویژگی های سنسور گاز سنج مواد هیدروکربنی قابل اشتعال هانی ول آمریکا

  قابلیت سفارش دو مدل مختلف سنسور دارای فیلتر سیلیکونی و فاقد فیلتر
  قابلیت استفاده و جایگزینی در 5 دستگاه مختلف تولید شده در کمپانی هانی ول
  مناسب  برای محیط های کاری دارای سیلیکون سنگین

   سنسور گازسنج LEL