فلومتر|سرعت سنج جریان هوا مدل KIMO VT50

محصولات

فلومتر|سرعت سنج جریان هوا مدل KIMO VT50

فلومتر|سرعت سنج جریان هوا مدل KIMO VT50

Flowmeter | speedometer airflow kimo VT50 models

فلومتر|سرعت سنج جریان هوا مدل KIMO VT50

دستگاه فلومتر VT50 یک دستگاه جهت سنجش میزان فشار وسرعت جریان هوا میباشد. این دستگاه بسیار دقیق بوده و مناسب محیط های بسته و دارای جریان کنترل شده می باشد .این دستگاه دارای گارانتی یک ساله و پشتیبانی پنج ساله می باشد.

برند : KIMO / FARANC
کد محصول : 8072
آخرین بروزرسانی : 22 ژانویه 2018 در 1:44 ب.ظ

  بادسنج ،هات وایر با پراب مدل KIMO VT50

  امتیازات :

  استفاده ساده ازهات وایر ، کلید عملگر hold ، پراب و خاموشی خودکار پس از بیست دقیقه .

  خصوصیات کلی این هات وایر به شرح ذیل میباشد :

  جنس ABS  ، حفاظت IP54 ، نمایشگر ال سی دی تک خط و پنج رقم به اندازه ی 20×50 میلی متر و وزن 200 گرم .

  ویژگی های فنی دستگاه :

  واحدهای اندازه گیری دستگاه سانتی گراد ، فازنهایت ، متر بر ثانیه ، فوت بر دقیقه و کیلو متر بر ساعت می باشد . همچنین بازه ی دمایی منفی 20 تا 80 درجه سانتی گراد و سرعت 0.15 تا 30 متر بر ثانیه را اندازه گیری میکند. تلرانس هات وایر 0.3 % از 0.25 درجه سانتی گراد است و در بازه ی سرعت ، دمایی از 0.15 تا 3 متر بر ثانیه معادل 3% از سرعت 0.05 متر بر ثانیه است و در بازه ی سرعت های 3.1 تا 30 متر بر ثانیه معادل 3% از سرعت 0.2 متر بر ثانیه است . دقت اندازه گیری دما در این هات وایر 0.1 سانتیگراد و در سرعت های 0 تا 3 متر بر ثانیه معادل 0.01 متر بر ثانیه و در سرعت های 3 تا 30 متر بر ثانیه برابر 0.1 متر بر ثانیه میباشد . سرعت پاسخگویی هات وایر KIMO VT50 در برابر حرارت 1 ثانیه و 6 ثانیه میباشد . المنت های اندازه گیری دما و سرعت به ترتیب ntc  و ترمیستور با ضریب حرارتی منفی در نظر گرفته شده اند .

  شرایط استفاده از هات وایر فوق نیز در دمای 0 تا 50 درجه و در ارتفاع 0 تا 2000 متر به شرط بدون تغییر بودن غلظت هوا میباشد ، همچنین شرایط نگهداری دستگاه در دمایی بین منفی 20 تا 80 درجه سانتی گراد است . این بادسنج،هات وایر، بوسیله ی 4 باتری 1.5 ولت تغذیه شده و عمر مفید آن تا 40 ساعت میباشد . پراب دستگاه از جنس استیل زنگ نزن بوده و در دمای 0 تا 50 درجه سانتی گراد قابل استفاده میباشد ، گفتنی است اندازه ی پراب 300 میلی متر و اندازه ی نوک آن 8 میلی متر و همچنین اندازه ی سیم های بکار رفته در آن  2 متر است .

   

  هات وایر KIMO VT50 به همراه یک کیف ، گواهی تنظیم دستگاه ، گواهی کالیبراسیون و غلاف مغناطیسی عرضه میگردد . ما وظیفه ی کالیبره کردن ، تنظیم و نگهداری دستگاه های شما را برای اطمینان بیشتر شما به مقادیر اندازه گیری شده تان بر عهده میگیریم ، و به عنوان بخشی از بیمه دستگاه به شما توصیه میکنیم هر سال دستگاه را برای باز بینی نزد شعب بیاورید .

  همه ی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی نقص در تولید میباشند ( دستگاه را برای ارزیابی به خدمات پس از فروش تحویل دهید . ) لطفا همیشه دستگاه را طبق موارد و مشخصات آورده شده در مشخصات فنی دستگاه استفاده کنید تا از به خطر افتادن  ایمنی خود و یا کاهش ایمنی دستگاه در امان بمانید . همچنین قبل از استفاده از پراب دستگاه ، لایه ی محافظ حسگر را پایین کشیده و به خاطر داشته باشید که نقطه ی قرمز انتهای پراب را در جهت ورود جریان نگه دارید .

  چگونگی استفاده از دستگاه و اندازه گیری :

  با فشردن کلید on/off/hold هات وایر را روشن نمایید . پس از نمایش نام دستگاه ، مقدار انداره گیری شده ی قبلی روی صفحه نمایش داده میشود . برای تغییر از اندازه گیری سرعت به اندازه گیری دما کلید select  را کمی نگه دارید .

  چگونگی hold  مقدار :

  کلید on/off/hold  را کمی نگه دارید تا مقادیر دما و سرعت بر روی صفحه ثابت شوند ، و نوشته ی  hold  بر روی صفحه نمایش داده شود . کلید select  را کمی نگه دارید تا از پارامتری به پارامتر دیگر تغییر اندازه گیری دهید . با دوباره نگه داشتن کلید on/off/hold  هات وایر از حالت hold  خارج میشود .

  تغییر واحد سرعت :

  کلید select  را کمی نگه داشته تا سرعت نمایش داده شود و با بیشتر نگه داشتن کلید میتوانید واحد ها را تغییر دهید .برای انتخاب واحد های fpm m/s km/h کلید select  را کمی نگه دارید . نگه داشتن بیشتر کلید باعث انتخاب واحد و تایید و بازگشت به صفحه ی اندازه گیری میشود .

  تغییر واحد دما :

  کلید select  را کمی نگه دارید تا دما نمایش داده شود . کلید را دوباره نگه داشته تا واحد های دما را مشاهده کنید . کلید را بر روی هر واحد که میخاهید نگه دارید تا واحد انتخاب شود و دستگاه هات وایر به صفحه ی اصلی بازگردد .

  تعویض باتری ها :

  درب پشتی دستگاه را جدا کنید ، باتری های نیمه قلمی 1.5 ولت جدید را جایگذاری کرده و درب پشت را دوباره جاگذاری میکنید .

  خاموشی خودکار : اگر از دستگاه  بیش از بیست دقیقه استفاده نشود بطور خودکار خاموش میشود .